Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Változás? Felemelkedés?

Változás? Felemelkedés?

Figyelt kérdés

2017-et írunk. Van valami a levegőben! Az emberi civilizáció, társadalom egyik része, többsége régóta tartó lassú, téves és rossz úton halad.

Azonban bizonyos részénél egyre gyakoribb jelenség a spirituális ébredés, felismerés.

Az ember lelki tudatossága legmélyén teremtő erővel bír, bizonyos szempontból egyik fő célunk a kozmikus felemelkedés lenne a végtelen tudatosság pozitív irányába.

Hogy határozzuk meg Istent mint mindenható erőt, energiát?


A Világ sokkal több annál, mint amit látunk belőle...



2017. febr. 2. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Őőő, nem.
2017. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
nem értem a kérdést... Isten nekem Isten...
2017. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kérdésnek szántam a hirtelen jött leírt gondolatomat. Kinek mi a véleménye, elképzelése a leírtakról?
2017. febr. 2. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg van valami a levegőben. Van is róla egy klip: https://www.youtube.com/watch?v=ArTbyFQpQ_8

Mellesleg mindig is voltak lesznek, akik szerint a világ rossz úton halad és jobbá akarják tenni a világot vagy szerintük az a helyes, amiben ők hisznek. Ilyen volt hitler is a terroristák is ilyenek. A változás? Felemelkedés? Mégis hová kéne emelkedni? Ugyan már. A pokol is jó szándékkal van kikővezve.


" Hogy határozzuk meg Istent mint mindenható erőt, energiát?"


Úgy ahogy szeretnéd. Mindenkinek szubjektív, amiben hisz.


" A Világ sokkal több annál, mint amit látunk belőle.."


Mily bölcs szavak. Tisztára, mint egy guru. :D

2017. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"A' helyzet mindig árnyaltabb a' látszatnál és még annál is árnyaltabb lehet "

Szenthelyi Árpád


Tudom kicsit kiragadott ,de igaz és pont megfelelő !

Haggyad azt a' klippet hallgass inkáb Judas Priest-et !



[link]


K_urva jó szám ! Ez a' kedvencem a' Freeweel Burning és sok más mellett .

2017. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"" Hogy határozzuk meg Istent mint mindenható erőt, energiát?"

Úgy ahogy szeretnéd. Mindenkinek szubjektív, amiben hisz"


Tudom én, hogy szubjektív :) épp ezért érdekelne más elképzelések

2017. febr. 2. 22:24
 7/17 A kérdező kommentje:
Szenthelyi tud valamit! És Judas is (Y) :)
2017. febr. 2. 22:51
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez 3 különböző dolog.


"Változás? Felemelkedés?"

Mi kérdés?


"2017-et írunk. Van valami a levegőben! Az emberi civilizáció, társadalom egyik része, többsége régóta tartó lassú, téves és rossz úton halad.

Azonban bizonyos részénél egyre gyakoribb jelenség a spirituális ébredés, felismerés.

Az ember lelki tudatossága legmélyén teremtő erővel bír, bizonyos szempontból egyik fő célunk a kozmikus felemelkedés lenne a végtelen tudatosság pozitív irányába."

Valahogy így. Mi kérdés? Netán szeretnél ebben segítséget, tanítást kapni?


"Hogy határozzuk meg Istent mint mindenható erőt, energiát?"

Isten minden. Végtelen energia tudata főleg, de végtelen energia is mi vagyunk.

2017. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Nos akkor elmondom az én elképzelésemet Isten-ről. Szerintem Isten egy nagyon önző beképzelt befásult idegesítő fószer, aki csak azért teremtett minket, hogy játszadozzon velük unalmas óráiban. Nem energia vagy mit tudom én. A világ egy nagy szimulációs játék Isten PC-jén. Egyébként meg mi a halál az a kozmikus felemelkedés és a végtelen tudatosság? Ha lehet inkább kihagyom ezt a kozmikusságok és maradok a kozmikus szobámban fekszem a kozmikus ágyamban, és legfőképp nem akarok végtelen tudatosságot. Semmi kedvem reggelig fent szobrozni, mert hát ezt jelenti nekem a végtelen tudatosság. Gyakorlatilag olyan, mint a koma ellentéte csak jobban fáj, ha nem is fizikailag lelkileg biztos!
2017. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
I've got levitation!!!!!!!!!!!!
2017. febr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!