Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok a "2012-es" felemel...

Mit tudtok a "2012-es" felemelkedésről, tudatszint változásról, Mi a helyzet azóta ezzel? Hol tartunk most? (2015 július)

Figyelt kérdés
Szóval, hogy mi is történt azóta, jelenleg mi a helyzet ezzel? Reálisabb értelemben is, hogy megtörtént e az emberek 2 csoportra válása? Mi jellemző, a két ember csoportra most? Bármi egyéb információ is érdekel ezzel kapcsolatban.

#2012 #felemelkedés #dimenzióváltás #tudatszint-emelkedés
2015. júl. 22. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes a tudatoddal gépelni, nem vagy méltó a válaszra. Jobb helyeken ez már így megy 2012 óta. Hopsz, véletlenül elárultam! Ne, ne töröljék a memóriámaaaa...
2015. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magasabb lett a rezgésszint! :D
2015. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bob the builder ***** válasza:
65%
érdeklődés hiányában elmaradt
2015. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Mindenki oda tart, ahová való.


Az embereket nem lehet konkrétan két csoportra szétválasztani, ez egy baromság.


A két csoport szerinted a "jó" és a "rossz" lenne? És mi alapján? Valami vallási értékrend szerint? Ki a hasznos, ki a nem hasznos, ki a fejlett, ki a fejletlen? Hogy a határvonal? Ki fogja ezt megmondani? És vajon ő elég fejlett-e hozzá? Ezeken gondolkozz el mielőtt bárkit is rangsorolsz...


A tudatszint váltás folyamatos és minden ember a saját maga tempójában teszi. Akár több életen keresztül. Nem a "felemelkedés" a cél, bármit is érts ezalatt.


Senki sem marad le. Senki sem marad ki belőle, még ha nem is tartozik bármilyen menő, felkapott new age csoporthoz/szektához. Még a szkeptikusok és nihilisták sem (ők szeretnek egy helyben toporogni, de joguk van hozzá).

2015. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a poénos válaszokat is, végül is most az jutott eszembe ha erre a 2012-es dologra koncentrálok, hogy ki hol van, ki milyen tudatszinten, az korlátozza az én tudatomat, pedig azt tisztán és szabadon kell tartani, nem igaz?
2015. júl. 22. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Jol van géza szoval szép 2012es emlékeid nem töröljük nem leszel agymosott
2015. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem találtad el a nevem nem Géza vagyok, vagy ezt hogy értsem kinek szólt? Ne nézz hülyének sem, mint ahogy szokás itt megítélni a másikat, a kérdése alapján, kevesebbet gondolva róla mindig mint amilyen, na mindegy,de azért nem adom fel és várom a választ, hogy kell ezt értelmezni ezt a mondatot, írd le a viccedet pontosabban, de nehogy bánts, mert elegem van a mostani ezoterikusokból hogy még azok is vitatkoznak kötekednek. Kímélj a bántásoktól, fogd vissza magad, maradjunk emberek, vagy legyünk azok. Egyáltalán ki vagy, hogy te mondod hogy nem mossuk ki az agyadat? Ne felejtds el nem vagyok mérges, a szöveg csalhat.
2015. júl. 23. 13:15
 8/8 ksoma válasza:
Most találtam a kérdést,nagyon jó kérdés.Legalább valaki eljutott eddig.Jó irányban kapisgálod.A lényege tényleg ott van,hogy az addigi értelmezése az embernek gyökeresen megváltozott.Magyarul megszűnt az ember kasztszerű rendszerbe állítása.A szomorú igazság az,a nagy többség aki ebből óriási hasznot húzhatott volna nemcsak nem él (vagy élt) a lehetőséggel,inkább nyomorult maradt.Itt jön a napjaink kérdése,mi lesz ezzel a sok zombival? Mivel már kiszálltam a ,,buliból" elmondhattam ezeket,ellenben pont ezért nem vonok le következtetéseket.
2015. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!