Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkozatam egy tűz emberel...

Találkozatam egy tűz emberel és nem tudom hogy ki volt ő előtte álltam 7-8 éves lehettem a teste narancssárgán lángolt ki lhetet és mit akarhatot?

Figyelt kérdés
Lene egy elég érdekes kérdésem 7-8 éves lehettem és egyedül voltam othon és találkoztam egy lángoló emberel amikor be léptem a szóbába nem tudom hogy ki vagy mi volt ő de azt tudom hogy ott álltam és ott volt lángolt a teste az arcát eltakarta a tűz ahogy éget de viszont meleget nem adot és ráadásul nem is volt olyan fényes olyan narancssárga tűzként éget valaki léci mi lehetet az vagy ki?
2010. máj. 7. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hallucináció, álom, képzelgés, optikai csalódás, stb ...


Különben jól vagy?


maci

2010. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem halucináltam és igen jól vagyok :) csak ecer találkoztam vele ,az én egyik válaszom erre, hogy a szomszédunk az nap temetésre mentek és akinek a temetésére mentek anak a lelke jöt vissza vélemény?
2010. máj. 7. 13:38
 3/14 anonim válasza:

ez nem tudomány, hanem EZOTÉRIA.


ott próbálkozz:)

2010. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne haragugy igazad van, de ez a oldal azért van hogy választ kapjak a kérdésemre. Én akkor és ott látam azt az embert, még nem montam hogy ember alakja volt de az egész testén tűz boritotta és én ott álltam előtte ugy 4-6 másotpercig.
2010. máj. 7. 14:07
 5/14 anonim válasza:
és akinek a temetésére mentek, ő tűz által halt meg?
2010. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A helyesírási szótárral próbálkoztál már? Sokat segítene hidd el...
2010. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

sajnos azt nem tudom :(

egyébként meg dikleksziás vagyok azért ilyen a helyesírásom :D

kerestem már rola a neten a leírásárol de semmit nem találtam :(

2010. máj. 7. 14:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez elég érdekes történet de velem megtörtént és nem találtam rá magyarázatot , nem is várom hogy elhigyétek de én látam és csak tudom hogy mit látam :D
2010. máj. 7. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Hallucinacio, kepzelges.

Nem tudhatod egyebkent, hogy nem hallucinaltal, annak ugyanis az a lenyege, hogy te azt hiszed, hogy valos, amit latsz. De nem volt az, mert "langolo hidegen ego tuzemberek" nem leteznek.

2010. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom valoságosnak tünt tejes mértékben soha nem felejtem el rentkivül érdekes volt és miután ott álltam előtte meg fagyot bennem a vér és csak álltam előtte és csakk álltam mint ha örökévaloság lenne és mikor már ugy gondoltam ideje futni egyböl kifutottam a házbol le az udvarra és utána futottam a bébiszipterem után hogy héj ott volt a szobában egy tűzember , utána visszamentem de már nem volt ott. Utána meg felmentem szomszédhoz amig a szüleim meg nem jötek
2010. máj. 9. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!