Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkozatam egy tűz emberel...

Találkozatam egy tűz emberel és nem tudom hogy ki volt ő előtte álltam 7-8 éves lehettem a teste narancssárgán lángolt ki lhetet és mit akarhatot?

Figyelt kérdés
Lene egy elég érdekes kérdésem 7-8 éves lehettem és egyedül voltam othon és találkoztam egy lángoló emberel amikor be léptem a szóbába nem tudom hogy ki vagy mi volt ő de azt tudom hogy ott álltam és ott volt lángolt a teste az arcát eltakarta a tűz ahogy éget de viszont meleget nem adot és ráadásul nem is volt olyan fényes olyan narancssárga tűzként éget valaki léci mi lehetet az vagy ki?
2010. máj. 7. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
már ugyan hogy lehetnek ilyen biztosak abban az emberek,mi létezik,és mi nem,mikor az agyunknak csak x százalékát használjuk!Amit most látunk a szemünkkel,az pont annyi,amit az agy még fel tud dolgozni!Ha többet is fel tudna,valószínű teljesen más dolgokat látnánk és éreznénk..magyarázd meg egy kutyának a színeket..
2010. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" ...mikor az agyunknak csak x százalékát használjuk ..."


Milliószor kitárgyaltuk, hogy ez egészen egyszerűen nem igaz! Gondolom azért írtál "X" százalékot, mert nincs róla hiteles forrásod (Nem is lehet, hiszen valóban csak egy "urban legend" ez az "állítás"...). Hogy mindig az agyunk más-más területe "dolgozik" az valós, de a két dolog nem ugyanazt jelenti. Nagyon jó lenne erről a "pár százalékot használjuk" legendáról leszokni, főleg itt a tudomány kategóriában...


maci

2010. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezotéria > Egyéb kérdések

Tudománykategória????


Egyébként ha ez így van,hogy az egész agyunkat használjuk,az azt is jelenti,hogy már nem is fejlődhet tovább az agyunk?Legalább a lehetőséget tessék megadni,hogy létezhet olyan,amire még nincs tudományos magyarázat..Vagy te úgy változol,mint a tudomány?Ha bebizonyosodna,hogy vannak pl szellemek,és mérni is lehet,akkor te egyből azt mondod,hogy hoppá,mégis vannak,és elfogadod,miközben nem is láttál még?Esetleg jobban hiszel a tudománynak,mint a saját szemednek?Nem értelek...

2010. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat nagyon tanulságos volt , hát erre a válaszra ez tudományos tény amit tecet mondani, de én meg esküdnék hogy ott akkor én látam azt a valamit és elég érdekes volt találkozni velle, még van még egy történettem is amikor beteg voltam és egy korházba kellet maradnom a korházban a ágyamban feküttem , és bevolt csukva a szemem , és amikor kicsitottam az ágy és én is fügölegesen volt az én vellem szembeni ajtoval egyszerüen hietetlen volt :D nagyon érdekes volt 9 éves lehettem és téleg nem hazudok igy volt , amikor kinyitottam a szemem akkor ujra a hejemen voltam de én láttam a velem szemben lévő ajtott kristály tisztán nem hiszem hogy halucináltam volna mert az állom nem kristálytiszta és a álmodozásaink-se de az az volt :D és ott voltam lehet hogy a lelkem ki ment a testemböl de lehet hogy valami természetfeleti lény csinálta ezt :D
2010. máj. 12. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!