Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit és hogyan sikerült már...

Mit és hogyan sikerült már bevonzanod, amire nagyon vágytál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy nagy családot!:)Azt nem tudom ,hogy hogyan.. de egyszer csak minden úgy lett ahogy mindig is szerettem volna.:P Lehet, hogy az segít ha elképzeled a részleteket és sokat foglalkozol a dologgal képzeletben.
2010. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát,előfordult már egy párszor,hogy váratlanul teljesült a kívánságom,úgymond bevonzottam dolgokat.De nem szándékosan csináltam...

Példa:Egy este eszembe jutott egy szép,fekete fehér csíkos póló(akkor nekem még nem volt olyanom)azon gondolkoztam,hogy nekem kéne egy olyan és elképzeltem magamat benne.Másnap délután átjött a szomszédasszony és hozott egy pont olyan pólót!Az unokájának vette,de nem lett rá jó,ezért nekem ajándékozta.

Hát,hogy ez most előre megérzés volt-e,vagy bevonzás azt nem tudom,de embereket is sikerült már hasonló módon "bevonzanom"az életembe.És eseményeket is.

Való igaz,hogy meg kell válogatni,mire gondolunk...

2010. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a jelenlegi férjemet sikerült (-;
2010. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egy százast egy hangfalból kiszerelt mágnessel!
2010. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nagy végkielégítést,és a páromat! :)))
2010. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van egy pasi, aki tetszik. Nevezzuk Gezanak. Meg sosem randiztunk, sose hivott fel, csak a melohelyen szoktunk beszelgetni. Szerelmem platoi volt, csak ra vagyom, de meg sosem randiztunk.

Van egy masik pasi, akinek en tetszem. Nevezzuk Belanak. Bela mult szombaton delutan 4 kor felhivott, hogy menjek el vele vacsorazni. Erre nemet mondtam, inkoknak pedig azt, hogy randim van massal. Persze nem volt, csak vagytam ra nagyon, hogy legyen azzal, aki nekem tetszik. 10 percen belul csongott a telefonom es O volt, Geza. Azt kerdezte, talalkozunk-e este.

Talalkoztunk.

Nem tudom hogy ez bevonzas vagy elore elhazudtam valamit, ami veletlenul valora valt, de eleg kulonos :)

2010. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos bevonzani,nem csak olyan dolgokat tudunk,amikre vágyunk. Teljes mértékben igaz,amit írtok,hogy a gondolataitokon van a hangsúly. Tehát a negatív gondolatokkal be is vonzzuk a negatív eseményeket,de ugyanez fordítva...
2010. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én egy olyan emberkét akit évekig nem láttam de látni akartam sokat gondoltam rá és véletlenül összefutottunk
2010. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
van 1 srác.akivel már több,mint 2 éve ismerjük egymást.de soha nem volt köztünks emmi se,pedig ő nagyon szerette volna...és a léyneg,h folyton összefutttunk...elköltözöttmáshova.és akkor is összefutpottunk.és ez így a 2 év alatt kábé 5× történt meg.. és ugy gondolom h vlmiért történik,h összefutunk..és egyszer pont összevesztünk myvipen.és rá 1 hónapra összefutotutnk : / szóval ezs ztem elég fura,mert ráadásul tök máshol lakunk....akkor nem régiben volt német vizsgám.amire 8 tételt(persze azn belül több dolgot is) megkeleltt tanulni..én próbátlam eleinte..de nagyon nem ment... aztán vmennyire nagyjából tudtam midnegyiket,de egész végig attól fostam,h pont azokat fogom kihúzni,amiket nem tudok..de legbelül próbáltma arra a 2 tételre koncentrálni,amit nagyon jól megtudtam tanulni és a legegyszerűbb. és persze közben folymaatosna gondoltam a vonzás tövrényére..ezrét is fétlem,h a negatívat fogom beovnzani.. : S de szerencsére nem így lett!! utolsó előttinek feleltem.kihúztam azt a tételt,amire gondoltam.és a tanárnő tlejesen elvolt ájulva,h mennyire jól tudok németül.pedig még csak szeptember óta tanulok.és nem vagyok vlmi tanulós típus : D áltllaában utcsó pillanatban kapok össze vlmit. szóval nagy mákom volt. : ) nem tudom,h a vonzásnak köszönhető e..de ha igen akkor nálam is bevált: )) meg még törtnétek apróbb dolgok... de nicns kedvem ecsetelni : D
2010. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én régen kívánságlistát írtam : azt akarom hogy... azt kívánom hogy ez így legyen. Mindent vágyamat ezzel a mondattal alkottam meg és lám akkor még elég elérhetetlennek tűnt : külföldre költözni,saját lakást venni a partneremmel akivel boldog vagyok ,de mindez teljesült! :) Akkor még nem ismertem a mostani páromat. Ez számomra akkor , nehéz körülmények között egyszerűen lehetetlennek tűnt ,hogy mindez egyszer teljesül bár eltelt pár év azonnal nem pottyan az öledbe minden ,türelem... Voltak apróbb kívánságaim is amik szintén szépen teljesültek . A papírt a végén elégettem és az ég felé küldtem a kívánságaimat. Aztán teltek a hónapok évek és el is feledtem a listát. Most nemrég nyilallt belém a felismerés,hogy csináltam egy kívánságlistát ami nagyrészt valóra vált.

Már csak a baba az ami még várat magára ,de már tuti ő is úton van felénk :) Tudja ő mikor van itt az idő.

2010. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!