Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit és hogyan sikerült már...

Mit és hogyan sikerült már bevonzanod, amire nagyon vágytál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:52
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kb 3 éve volt egy pasim,akivel szakítottunk.Ő összejött egy másik csajjal.Nagyon sokat gondoltam arra,hogy bárcsak szakítanának.Rá 3 napra szakítottak is.

Utána volt egy másik pasim,akit szakítás után ezzel a módszerrel nem tudtam visszaszerezni.

Azóta inkább csak a rosszat vonzom be.

Sajnos:(

2010. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
láttam az újságban egy nagyon szép szőrmekabátot Beyoncén. Baromi jól nézett ki benne. Arra gondoltam, bár nekem is lenne egy ilyenem. Nagyon sokat csodáltam azt a képet :D Aztán egyszer elvittek szüleim kabátot venni. De persze csak amolyan olcsóbb fajtát, szőrme szóba se jött. Erre pont egy bolt kirakatába megláttam egy kiköpött olyan kabátot, mint Beyoncéé, tiszta szőrme (mű) pontom 6000ért! Kész csoda :D
2010. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én új számítógépet akartam mert már elavult volt a másik ezen agyaltam sokáig h h szerzem meg aztán ami volt tönkrement nem sokkal rá és kaptam egy újjat, aztán biciklit akartam és nem számítottam rá hogy kaphatok is mégis összejött ... volt még egykét apróság de nem ugrik be de hiszek ezekben......
2010. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!