Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti csalódtatok már valamilyen...

Erika54 kérdése:

Ti csalódtatok már valamilyen ezoterikus dologban, technikában?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az? Érdekelne a történetetek.

2017. febr. 9. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Reiki.

Beteg voltam, barátom küldött egy angyalt. Démon érkezett, gyűlölettel és meg akart félemlíteni. De nem csalódtam, mert tudtam, hogy erre számíthatok.

2017. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Hátööö, úgy kb mindegyikben, amivel eddig találkoztam. Volt egy elég hosszú korszakom, amikor érdeklődtem az ilyen dolgok iránt, de ahogy egyre inkább utánajártam, újra és újra azt láttam hogy minden bizonyítási próbálkozás csúfosan megbukik.

Egy példa:

[link]

2017. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na ezért érdekelt engem is a dolog, mert nekem is volt már bőven csalódásom az ilyen dolgokban. Már én sem hiszek benne.

Én a vonzás törvényében hittem nagyon... nem kellett volna.


Az 1. válaszolónak azt mondom, hogy nem hiszek a démonokban, angyalokban, de azt el hiszem, hogy biztos rosszul érezhetted magad akkor (bármitől is). Remélem, már minden oké!


És még egy plusz kérdés:

Kinek, mennyi idő volt, míg rájött, hogy rossz felé megy az életében?

2017. febr. 9. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Csöppet el vagytok tévedve.

Az a baj, hogy az ezoterikával foglalkoztok, ami valljuk be, egy mézes mázas semmiség, egy porhintés mély tartalmak nélkül.

Ha valaki valóban érdekel ez a téma, akkor nyitottan áll hozzá. Először is, spirituális tanok vannak, melyek a lélek fejlődését segítik elő. Ez egy fejlődési folyamat, melyen elindul az egyén és ráébred önvalójára és a helyére az univerzumban. Rátalál a kapcsolatra, magában és minden más által is a világmindenség felé.

Ama tény, hogy csalódtál a vonzás törvényében mindent elmond. Vannak szabályok, melyeket be kell tartani. Vannak bizonyos keretek, melyek között lehet csak bármit is cselekedni.

Valamit biztos rosszul csináltál és ez vezetett mindenhez. Az a baj, hogy sokan el vannak kábítva a sok szemét információtól, amit mások közölnek feléjük. Ezért ha valaki rossz helyre nyúl elsőre, akkor bukik minden.

Az a szép ebben, foglalkozhatsz vele ha szeretnél vagy nem, de ettől még jelen van.

Ha egyszer elérkezel arra a pontra, akkor majd ismét foglalkozol vele.

Rég foglalkozom spirituális tanokkal és más egyéb témákkal is. Eddig semmi negatívumot nem tudok felhozni, csak az zavar, hogy a szemetet közlik az emberek a másikkal, így az aki ehhez fordul, mert nyitott lesz az irányába, rossz útra tér és ezért elfordult ettől. A normális és letisztult tudás, mely mindenkinek elérhető, senkinek sem kell, mert mindenki gazdag akar lenni és hatalmat akar, holott ez a témakör nem erre való!

2017. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
13%
Itt van egy sok hulye ember ebben a kategoriaban:DDDD
2017. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
4-es válaszolóval értek teljesen egyet... majd amikor letisztul minden benned ha valóban érdekel és keresed a kérdésekre a választ, akkor majd meg is találod és úgy használod az "ezoterikus dolgokat" ahogy kell, akkor nem fogsz csalódni... én se csalódtam még, pedig évek óta foglalkozom velük...
2017. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
és ezt a mondatát a 4-esnek még én is kiemelném "A normális és letisztult tudás, mely mindenkinek elérhető, senkinek sem kell, mert mindenki gazdag akar lenni és hatalmat akar, holott ez a témakör nem erre való!" - mert ez tényleg nagyon fontos...
2017. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ezt ma olvastam. Ez egy buher, és egyben Sarki Katica új "szerelme".


[link]

2017. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Harminc éve hittem az UFO-kban. Bíztam is benne, hogy a technika fejlődésével megdönthetetlen bizonyítékok fognak napvilágot látni. Ehelyett mi van? Ma, amikor az éhező etiópok is okostelefonnal szaladgálnak, és olyan felvételektől kéne hemzsegnie a világnak, amiknek minden hitetlen gyaur fejet hajt, a régi felvételekről is sorra derülnek ki, hogy hamisítványok.

Harminc éve még Uri Gellernek is hittem. Eleinte voltak ugyan fenntartásaim, de amikor felajánlotta, hogy megállítja a Big Ben óráját, csak éppen a Vatikán nem engedte, na akkor valóban elhittem, hogy tud valamit. Aztán később kiderült róla is, hogy szélhámos.

2017. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Kislány korom óta körülvett az ezotéria. Anyukám "boszi" volt, sokat jósolt kövekből, kártyából, gyertyalángból... amit akarsz. Még hozzá hasonló, sőt hivatásos barátai is voltak. Aztán anyukámnak valahogy csak nem segített semmi mágia. Én pedig felnőttem.


Az ezoba nem sorolnám bele a vallást, meditációt. Ezek kipróbált dolgok. Segítenek az embernek.


De a bűbájosodással nem vagyok kibékülve.

2017. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!