Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a 6-os számnak a...

Mi lehet a 6-os számnak a jelentése? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1éve kezdődött, hogy egyre több 6-os számot láttam:először csak egyet, aztán már 5db 6-ost egymás mellett, akkor történt egy rossz dolog is. Volt egy kis szünet, az idén is láttam már, de eddig még csak 3db-ot egymás mellett. (véletlenül történik, ha valahova odapillantok például:neten, autón, vagy bárhol ahol számok vannak)
2010. máj. 8. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

666 SÁTÁN !! Megszállt a sátán hahaha :D


Amúgy szerintem ezt csak úgymond bebeszéled magadnak.

2010. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze,az is lehet hogy összekapcsoltam a dolgokat,viszont ettől még látom azokat a 6-osokat,eddig életemben soha nem figyeltem fel így számokra:)
2010. máj. 8. 00:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyan... azért rossz a hatása, mert ha meglátod, már számítasz vmi rosszra. Ne foglalkozz vele, kicsit sem, Gondolj másra... Bolondság ez!
2010. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor majd az 5-ösökre gondolok..:D Igaz,jobb is ha nem foglalkozok vele..
2010. máj. 8. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ha már így foglalkoztat ez, akkor nagy az esély arra, hogy akár akaratlanul, tudat alatt fölfigyelsz a hatosokra, mert az agyad egy idő múlva erre fixálódik, és így a hatosokra jobban fölfigyelsz, mint a többi számra.Szerintem ugyanolyan sokszor láttál már több 5-öst is egymás mellett, csak ez igazából föl sem tűnt, mert az nem foglalkoztat...
2010. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem meg,mert azt szokták mondani hogy a számok is jelentéssel bírnak néha:)
2010. máj. 8. 00:56
 7/14 anonim ***** válasza:
666...Ez mondjuk szellemekkel akpcsolatos. De a tudatalattid lehetséges, hogy "beleszól". Vagy jelez valamit...
2010. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
666 a sátán/ördög száma asszem... :S jobb lesz ha vigyázol.
2010. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy az.Amúgy most jutott eszembe erről,hogy múlt héten valami ördöggel,vagy mivel álmodtam,ami minden áron meg akart ölni,és eszembe jutott álmomban hogy ilyenkor azt kell mormolni,hogy "távozz tőlem,sátán",és arra ijedtem fel,hogy ezt kiáltom.Ha esetleg ezzel kapcsolatos a dolog,akkor nem nagyon értem ezt,úgy érzem hogy a lakás ahol élek pozitív kisugárzású,negatív dolgokat nem csinálok.A kiskutyám szokott éjjel néha morogni,mikor néz kifele a nappaliba,mindig a kanapé alját nézi,meg morog.Valaki erre azt mondta,hogy biztos rosszat álmodik a kutya,de mondjuk ezt nem hiszem.
2010. máj. 8. 14:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Uhh :S

Amúgy a 6 és a 13 az ördög/sátán száma.

2010. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!