Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 19-es szám elég gyakran...

A 19-es szám elég gyakran előfordul az életemben, legtöbbször negativ eseményként. Mi a jelentése a 19es számnak?

Figyelt kérdés

Csak példa:

19.én halt meg a nagypapám, 19én halt meg a kutyánk,19én lettem egyszer nagyon beteg,19én szakitott velem a legnagyobb szerelmem eddig(de már tul vagyok rajta)És ez mind más évben,hónapban történt.


2010. júl. 29. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én a helyedben paráznék, hogy mi fog történni velem 19 évesen :S
2010. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
és jó dolgok még sosem történtek veled ennyiedikén? Vagy azokat nem jegyzed meg?
2010. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát 21 éves vagyok...a jó dolgokat vagy nem jegyeztem meg,vagy jó dolog nem történt,vagy olyan nem,ami emlitésre méltó.Monjduk 19 évesen érettségiztem,ballagtam...ez még az emlitésre méltó.
2010. júl. 29. 13:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
pedig a 19-es számra nem is írnak negatív dolgokat: A 19-es a "mennyek fejedelme". A legszerencsésebb szám, mivel a Nap kisugárzása boldogságot, beteljesülést, sikert biztosít az élet minden területén. A 19-es ember hatalmas energiával, erővel rendelkezik, aminek segítségével képes győzedelmeskedni mindenek felett.
2010. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

mondjuk én egyáltalán nem hiszek a számmisztikában, meg asztrológiában, aszcendesesezésben, álomfejtésben, de amiket leírtál az tényleg jó sok egybeesés.

reméljük csak véletlen.

2010. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát nem tudom,akkor lehet rossz az egész számmisztikai feltételezés:D

vagy lehet ezek a fordulópontok az életemben,ami után jó következik,vagy valami új.

2010. júl. 29. 14:04
 7/12 A kérdező kommentje:
amugy a számmisztikában én sem hiszek meg az egészben nem annyira, hát jósoltattam is,meg kértem asztrológus segitségét is,és hát valamiben igazat mondtak,de volt olyan,amiben nem.Nem is figyeltem ezeekt, de amikor szakitott velem a barátom(ezek közül az volt a legutolsó) akkor már felfigyeltem,hogy ez is 19.én történt:S
2010. júl. 29. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Túlzásba viszed-.-

Ez olyan mint a 23-as szám Jimm Carey-vel ő is beleőrült ebbe a 23-as számba....ha keresed azt a számot úgy is minden hol meglátod,az meg más tészta,hogy véletlen pont akkor szakítottak veled és halt meg rokonod stb stb...mert jobban oda figyelsz erre a számra...akkor nekem is mennyi meg egyező dátumú rossz dolog történt már velem?csak nem tartom számon...

2010. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem olvastad el figyelmesen, nem követtem eddig ezeket, csak igy utólag amikor a barátom 19.én szakitott,akkor lettem figyelmes a 19es számra.
2010. júl. 29. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt tudsz nézelődni.:) [link]
2010. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!