Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lehetne egy kívánságotok...

Ha lehetne egy kívánságotok mi lenne az?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy legyen végtelen kívánságom.
2017. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is .

Vagy ,hogy legyen k_urva sok pénzen .

Kb 500 trillió ft semmire nem lenne gondom .

Bár így nem lehetne olyan életem amit képzeltem .

Nem kéne szakma ,pince ,szőlő sem Határtető én viszont ott szeretném csapatni !

2017. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Szeretet, egészség mindenkinek.
2017. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Sajna senkinek nem lehet kívánsága ,valahól ez jó is .

Biztos gonosz dolgokra is használnák .

2017. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
#3 De álszent vagy. Ki az k hülye, aki ilyen baromságokat kívánna? Egészség egy nagy francokat! Biztos biztos közbe meg azt kívánnád, hogy meztelen nők esenek az égből a házadba vagy ilyesmi. Mindenki agya legtöbbször a pénzen meg a szexen jár, aki mást mond az önmagának is hazudik. Méghogy egészség mindenkinek amikor alig várom már, hogy a Marika néni feldobja a talpát. Mégegyszer ne mondj ilyet, mert a végén teljesül. Milyen hátborzongató lenne már, ha Marika-sátánista-néni még egészségesebb lenne és tovább élne. Basszus mindjárt hányom kell... a szeretet megfeküdte a gyomrom. :P
2017. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, őszintén kívánom mindenkinek. A családomban többen is rákosak voltak, önzőség lenne egészséget kívánni csak magamnak. Ha már lenne egy ilyen lehetőség, akkor mást is boldoggá szeretnék tenni. A szereteten pedig minden boldogságot, leginkább a transzcendentálisat értem. Mi értelme az én boldogságomnak, ha körülöttem mindenki az egészségért és boldog kapcsolatokért küzd? Én meg boldog vagyok, mert tudtam kívánni?

Nem érdekelnek a meztelen nők, bármikor belenézhetek a tükörbe.

2017. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudnék könnyen dönteni, de szerintem még több kívánságot kívánnék, de mivel ez szabályszegés azt kívánnám hogy legyen egészséges az egész családom velem együtt, attól nincs fontosabb :)
2017. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

3#6# válaszoló annyira jó vagy ,hogy minjárt kiokádom az piát amit ittam . Független ettől én mindenkinem zöld kezet adtam ,mert a' véleményünk kérdezte ,

nem pontoztalak le .

2017. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak egy szerény kívánságom lenne, ha bármit kívánhatnék. Valaki vagy engem lőjön le, vagy az összes hülyét a bolygón.
2017. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

#6 Értem már. Akkor neked meztelen férfiak kellenek? :D

Sajnálom a családodat és jó egységet hosszú életet kívánok nekik. De nem hiszem, hogy a Földön létezik ilyen jó teremtés, aki mindenkinek jót kíván. Az "önzőség" genetikailag kódolva van bennünk, úgyhogy menthetetlenek vagyunk. Mondjuk van egy sorozatgyilkos, aki halomra öli az embereket, kívánna neki a bánat egészséget! Élete végéig szívemből kívánnám, hogy szenvedjen, amíg ki nem leheli a lelkét. Vagy van egy idegen ember, akit sosem láttam nem beszéltem vele. Hol érdekel engem mi történik vele? Természetesen más tészta, ha utólag hallok róla mi történt vele meg ilyesmi. Nem kívánok senkinek rosszat, de jót se. Önzőek v vagyunk, de sokszor az önzés egy jó dolog. Higgy nekem én vagyok a kígyó, aki mondta egyen gyümölcsöt Évának. :D

2017. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!