Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha tehetnétek mi lenne a...

Ha tehetnétek mi lenne a legelmebetegebb, abszurd, kívánságotok Születésnapotokra?

Figyelt kérdés

Esetleg ami tényleg kiveri a biztosítékot, Döbbenetes nem mindennapi.

Kíváncsi vagyok mire is vágytok ti emberek :D



2016. okt. 6. 17:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
egy zsák herbál
2016. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ne az utolsó meccsen el a tippmix.
2016. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Egy gorilla tangában, tűsarkűban, harisnyatartóval.
2016. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hűha hát a legelmebetegebb az nem legális, nehezen kivitelezhető és gyomorforgató, szóval nem írom inkább le.


Ettől eltekintve - mármint ha a fenti nem megvalósítható - akkor igazán elmebeteg vagy abszurd kívánságot nagyon nem tudnék kitalálni, inkább olyasmik jutnak eszembe, amelyek iszonyat költségesek... sorry, nem tudtam eredményesen hozzájárulni a közvéleménykutatáshoz.

2016. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kis néger rabszolga.
2016. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Egy karton sör, egy hordó bor, 2 hordó házi pálinka, egy kur va nagy hangfal, egy élletre elengendő pizza.

Ennyi!

2016. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
életre*
2016. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
76%
Hogy pózolhassak annak a kórháznak a szülőszobáján és abban a szülőszobában amelyikben születtem anyámmal és az orvossal illetve a szülésznővel akik levezették a szülést.
2016. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Őszintén, Megkapni szolgának: egy fiatal ázsiai csaj meztelenül, nyakörvben, szájpecekkel, bilincsben szolgálhatná fel nekem a frissen készített thai tésztát....
2016. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szövetkezni a Téréz körúti robbantóval. Megismerni.
2016. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!