Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki észlelt ilyent?!

Valaki észlelt ilyent?!

Figyelt kérdés
Örültem neki, hogy véégre itt egy rovat, amiben lehet érdekes dolgokat olvasni, észrevételezni. A másik helyen is voltak furábbnál furább kérdések, de már itt is megjelennek. Ezeknek a 90%-a tuti kamu, a másik 10%-nak van vmi alapja, de nem sok. Főleg az ilyen "hangokat hallok" típusúakra gondolok. Egyszer régen volt fent egy kérdés, hogy vki szellemmel netezett, és le is írta, hogy mit mondott a szellem. Akinél kiverte ez a biztosítékot és ezt meg is írta, azt rögtön lepontozta. Most megint jönnek ezek a béna kitalációk..... Ennyire unatkoztok???
2010. máj. 9. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet igazság alapja a kérdezőknek, persze nem mindegyiknek. Habár a szellemez beszélgetés interneten keresztül, azt én is elolvastam... :) Válaszoltam valamit rá de, nem hittem el. Szóval szerintem az kamu volt, hogy miért unatkoznak ennyire az emberek azt én sem tudom. Ráadásul így egyre jobban elveszítjük a bizalmunkat és ha valamivel TÉNYLEG történni fog valami, senki nem fogja elhinni neki, majd csak egy jót röhögnek rajta. :S
2010. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És te meg ennyire unatkozol, hogy kiírsz egy kérdést, aminek köze sincs az ezotériához? Különben én ezt nem is értem. Állandóan nyavalygott mindenki, hogy miért a Tudományok témakörben teszik fel az ezotériás kérdéseket. Most meg idejártáltok, és pocskondiázzátok a témakört. Komolyan ép ésszel nem tudom felfogni, ha téged ez nem érdekel minek jössz ide? Én sem megyek a vallás témakörben sohasem, mert ateista vagyok. Én is odamehetnék aztán fujjoghatnék hogy na persze őt aztán megsegítette isten. De nem megyek, mert azzal foglalkozom ami engem érdekel. A másik dolog meg, hogy a Szerelem/Szex témakörbe is feltesznek kb. félóránként egy kamukérdést, óránként meg olyan kérdéseket írnak ki, ami nem 10-szer, hanem vagy 100 szor elhangzott már. Szóval én is joggal kérdezhetem, hogy te is ennyire unatkozol? Hogy már más nem jut eszedbe csak a mocskolódás? Hát akkor gratulálok neked. Én is az ezotéria csak egy kis részében hiszek, pl. az álomfejtésben abszolút nem, sőt egy ökörségnek tartom, mégsem írogatom oda az álomfejtés kérdésekre hogy "húúúúú te idióta nem is létezik ilyen". Erről ennyit.
2010. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló. Köszi a hangnemet. Nem tudom hány éves lehetsz, de max. 16 a hozzászólásod alapján, sajnálom ha több. Itt még azt is lehurrogják, hogy pa.raszt, ha nem tudja hogy kell eljutni pl. Budapesten a Deák térre. Ez szomorú tény. DE. Amikor már égbekiáltó hüly.eséget ír vki, hadd kezdjek el agyalni én egyszerű olvasó, hogy hol a határ a jópofa esetleg naiv kérdés meg a baromság között.
2010. máj. 9. 15:35
 4/15 anonim ***** válasza:
szerinem te unatkozol nagyon , hogy ha ezt a rovtot olvasod úgy hogy nem is érdekel a téma :) vicces. menj sétálj egyet és fogalkozz a saját életeddel akkor :)
2010. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kösz. Érdekel a tma, csak a sok kitaláció nem érdekel. És ne írjátok, hogy ezek nem kitalációk, ez mind komoly, hogy pl. csetel vki egy szellemmel , meg álmában beszélget a halott dédapjával hetente 4szer. (Szándékosan nem írok konkrét kérdéseket, mert aki olvasgatja tudja h mire gondolok)
2010. máj. 9. 15:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Te tényleg nagyon unatkozol! HA nem hszel ezekben a dolgokban miért olvasol és írsz ebben a témában?

Am. igenis léteznek ,csak fel kéne nyitni neked is a szemed,egyszer ugyis megtudod.Jó elhiszem azt is hogy van néhány pihent agyú(mint te) aki meg valami sztoryt kitalál...de ilyen tényleg van hogy valaki álmában beszél egy halottal...

2010. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Előbb tanulj meg helyesen írni, meg rendesen kiírni az "amúgy" szót, utána kezdj el pattogni nekem.
2010. máj. 9. 17:16
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

2. válaszoló vagyok. Hangnem egy írásban? Hm, és még én vagyok a 16 éves ugyebár...

Akkor mégegyszer leírom, mert látom a felfogó képességed nem az igazi. Ha van egy témakör, legyen Autók, vagy Szerelem, vagy Kultúra, teljesen mindegy. Ha engem érdekel 1 téma, és azon belül 1 kérdés, akkor elolvasom, és ha tudok válaszolok rá. Ha érdekel 1 téma, de nem érdekel 1 kérdés az 1000 közül, akkor nem megyek be oda, és kezdek el hurrogni, hogy ez mekkora hülyeség már, meg milyen hülye kérdés, hanem fogom magam és keresek egy olyan kérdést amire tudok válaszolni. Te most azzal védekezel, hogy kit hurrognak le, meg tereled a témát. Nem kell a témát terelni, igenis itt te vagy az egyetlen aki most kiírt egy teljesen felesleges kérdést. Ismét mondom, más témakörben is írnak ki hülyeséget, nem csak ebben a témakörben. Mert képesek olyanokat megkérdezni, hogy a barátja megujjazta, vajon terhes-e. És te vagy az egyetlen aki most itt hőbölög, mert az hagyján hogy kiírtál egy teljesen értelmetlen kérdést, aki azt merészeli mondani hogy ne olvasd ezt a témát ha nem érdekel te egyből elkezded hogy na mert ő biztos 10 éves, meg nem tud még helyesen írni sem stb.stb. Gondolom arra számítottál hogy majd sokan mellédállnak aztán örülhetsz a fejednek, csak másnak van annyi esze, hogy nem ír be olyan témába ami nem érdekli. Szóval látom a szád az neked is elég nagy, csak sajnos a kritikát nehezen fogadod. Ne aggódj, lesz még nagyobb pofon is az életben, fel a fejjel:-)

2010. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ezért kár volt írnod....á, színvonal....:(
2010. máj. 9. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye, amikor már nem tudsz visszaválaszolni akkor elkezded írni hogy milyen hülye a másik, meg milyen a színvonal stb.stb:-) Hát igen, vannak ilyen emberek, akik először nagyszájúak, aztán amikor rájön hogy egyedül maradt a problémájával akkor a menekülés. Valaki mondjuk az ilyeneket mint te gerinctelennek, gyávának, féregnek hívja, vagy a 3 kombója eggyütt, én mondjuk nem. Én csak nevetek ilyenkor, hogy valaki a hihetetlen nagy, semmittmondó problémájával egyedül marad, miközben mást szidalmaz. De tényleg fel a fejjel, majd kikupálódsz ám te is;-)
2010. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!