Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Ilyent soha...

Ez mi lehetett? Ilyent soha nem lattam meg.

Figyelt kérdés

Ma ejjel megebredtem arra ,hogy a macskam valamire nagyon figyel.Hivogadtam de nem figyelt.

Egyszer csak mintha megijedt volna valamitol es felugrot hozzam.En korulneztem az egesz hazban de semmit se lattam amitol megijedhetett volna,kesobb meg az agyambol is nezet valamit..

Reggel ,mikor felembredtem kimentem reggelizzek es egy sotet alakot lattam anyumek agya mellet,ekkor nagyon megijedtem es vissza leptem ,erre meg eltunt.

Nagyon megijedtem ,es mar felek oda menni ahol lattam azt a sotet alakot,mert ugy erzem mintha meg mindig ott lenne :(


Ez mi lehetett ?Kepzelodtem vagy tenyleg valami paranormalis ?En nem nagyon hiszek ilyenekbe de a mai dolog kicsit felkavart.


A valaszokat elore is koszonom !


2011. júl. 13. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Az egy Trufó lehetett. Amikor rá néznek akkor nem tud mozogni és bántani sem. De ha már nem nézel rá akkor már meg tud ölni. Nem szabad se pislogni se elfordítani a fejed róla. Mindig figyelni kell őt és akkor nem bánthat.
2011. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mondtad ezt szüleidnek is?Halt meg valaki mostanság?
2011. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem te feketeszellemet láttál.

Akik hisznek a hierogrif irásokban, azoknál néha-néha előjön a feketeszellem.

Nem vicc.

2011. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Micsoda már én is félek ilyen tényleg van ezt komolyan írjátok Trufó meg feketeszellem jesszus megkell tanulnom nyitott szemmel aludnom?
2011. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Feketeszellem?


Elképzelem, ahogy egy anti-Ku Klux Klán-tag tört be szerencsétlen gyerek házába.

2011. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehetett szellem, démon, vagy asztrál utazó.Ezen a három kategórián belül aztán elég sok féle variáció van, bár pontosabb leírás alapján viszonylag jól meg lehet különböztetni őket.Maga az alak volt sötét, vagy eleve sötétebb volt a szobában és lehet, hogy csak Te láttad ezért sötétebbnek?Anyukádék nem tapasztaltak semmi furcsát?Jól vannak?Hát igen, a cicák szerencsére mindent észrevesznek és többet érzékelnek a világból mint általában az emberek.Nyugtasson meg az, hogy a cica vigyáz rád, figyelmeztet, ha valami nincs rendjén a házban.Nem kell félned amúgy sem, hiszen ezek a jelenségek, bár rátudják hozni a frászt az emberre, de 99%-ban ártalmatlanok.
2011. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
De hülyék vagytok :D
2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1. hozzászóló adj egy pacsit a feketeszellemnek, te kis Trufó:D
2011. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1. te is ki vagy doki rajongó vagy mi? - -" Az eset pedig tipikus. Egy szellem van a házban. Médiumot, hozzá értöt javaslok.
2011. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
nagyon szerencsés voltál hogy észrevetted a macskádat hogy néz valamit!egyébként a macskád vigyáz rád távol tartja a szellemeket meg a démonokat! Nem vicc! komolyan mondom!!!
2011. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!