Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki látott már vagy hallott...

Ki látott már vagy hallott szellemeket, angyalokat ilyesmiket?

Figyelt kérdés
hosszúsztorik is jöhetnek
2010. máj. 9. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Supernatural sorozatot, abban elég sok van.
2010. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én észleltem... öt éves voltam. felkeltem az ágyból, és kettő szellemet láttam, egyik a lábamnál állt, a másik a testvérem ágya felé lebegett... és arra emlékszem, hogy ezt kívülről láttam, tehát nem az én testemből... lehet, hogy asztrál testem lépett ki a fizikaiból, de BIZTOS!!!!! hogy nem álom volt, szüleim is emlékeznek rá, hogy aznap felkeltem az ágyból éjszaka és mászkáltam.
2010. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy 3-4 éve nyáron egyedül voltam itthon este anyámék horgásztak.

Éppen aludni készültem volna kb 23.00 óra fele bebújtam az ágyba kop sötét volt és a nagy csöndben hallottam, mintha valaki "topogna" a szobámba :S annyira ijesztő volt!! Kiugrottam felkapcsoltam a villanyt és bekapcsoltam a számítógépet..

Elkezdtem netezni, az ablakom nyitva volt... (mellettem!kb. fél méterre)

[Lent az alsó szinten az összes ablak be volt zárva, szóval huzat nem lehetett]

...És egy akkorát csapódott befelé, hogy megrepedt az üveg! :S Hát nekem akkor szerintem volt vagy 300 a vérnyomásom...Reggelig fent voltam míg világos nem lett...


Addig nem is hittem semmilyen természetfeletti dologban, de azóta meg vagyok áldva velük :) :/

2010. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én érzékelem a szellemeket és már egyszer volt egy látomásszerűségem az őrangyalommal.
2010. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem olyan szokott néha lenni, h pl.: bizonytalan vagyok valamiben,mintha válaszolna valaki belülről:), hirtelen... de nem tudom ez most én mondanám magamnak, mert nem teljesen olyan, de érdekes:)
2010. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az új házunkba beköltöztünk a második éjszakán feküdtem az ágyban este.A párom mellettem aludt, de én még nem aludtam csak csukva volt a szemem. egyszer kinyitottam és láttam egy magas fiatal srác alakját, ahogy áll a szoba ajtajában és minket néz. Azt hittem,hogy párom az, még oda is szóltam neki,hogy hova megy. erre az alak elfordult, elindult kifelé és kb. 3 lépés után eltűnt. eléggé megijedtem. Hátat fordítottam az ajtónak és próbáltam elaludni, de kb. 5 perc múlva éreztem,hogy megint néz valaki. Kinyitottam a szemem és az ágy sarkánál állt megint a "srác", de nem mertem felnézni, csak a lábát láttam. Becsuktam újra a szemem és arra gondoltam,hogy biztosan valakinek a szelleme,aki régen ott lakott és most csak megnézett minket az "új lakókat". Kb. 1 hete megint láttam. akkor csak átsétált a szobán. Amikor ezt anyunak elmeséltem, a szobában hirtelen olyan hideg lett, hogy kirázott minket a hideg és ki kellett mennünk.

Hangokat rendszeresen hallok éjjel 11 körül a padlásról. Olyan, mintha egy fiatal nő nevetne, de ez csak pár másodpercig tart. Már nem is foglalkozom vele. Ha tényleg valami szellem,akkor nem hinném,hogy bántani akar. A házban egyébként mindenütt jól érzem magam, a kutya sem viselkedik furcsán, úgyhogy nem izgat.

2010. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te agya úr isten! El is hiszitek amit írtok? Idéztem én is szellemet de semmi sem történt pedig akkor még hittem benne hogy lehetnek. Aludtam temetőben de szellem nem volt. Jártam kastélyban ahol nem szabad éjjel tartózkodni merthogy a szellemek miatt veszélyes de még ott sem volt semmi egy alapos megfázáson kívül. Hát ennyi.
2010. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor elolvasom az ilyen sztorikat,tisztára beparázok:)
2010. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi szemtanut :) Lekéne állni a zöldel,gombával,zsályával és nem látnál semmiféle szellemet ;) csakegytippp !
2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!