Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babak latjak a szellemeket...

A babak latjak a szellemeket v az angyalokat? A kislanyom sokszor nez el a fejem mellett es olyan mintha kovetne vmit vagy vkit a szemevel vajon mit lat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezt már én is hallottam több embertől, de úgysem tudjuk meg az igazságot. Az én babám is szokott ilyet csinálni, olyankor kiráz a hideg, mikor este kettese vagyok vele a szobában. Egy ismerősöm mesélte hogy a babája egyszer felnézett a szekrény tetejére és erősen nézte sokáig. Pont oda ahol a dédi urnáját tartották.
2009. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is észrevettem már ilyet a lányomon, de hálistennek mindig megtaláltam én is azt az apró muslicát, vagy bogarat, amit nézett...
2009. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok. Amúgy kirázott a hideg, amit írtatok....
2009. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
koszi h valaszoltatok csak avval biztatom magam h ha vannak is biztos nem rosszak mert nem felnek a picik toluk mert nem bantjak oket amugy engem is mindig kiraz a hideg ha eszre veszem h megint ezt csinalja
2009. okt. 16. 23:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én lánykám is szokott ilyet csinálni,de soha nem gondoltam szellemekre vagy angyalokra inkább arra ,hogy jól megfigyel mindent,mert néha még a sima falat is jól megtanulmányozza.

De soha nem lehet tudni

2009. okt. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Én sajnálom, hogy így 4 hónaposan egyre kevesebbet látom, ahogy az angyalát nézi...

Szerintem a picik látók.

És nekem jól jött az angyalkája, amíg kórházban volt, legalább tudtam, hogy van aki vigyáz rá. Huncut angyala van, mert folyton nevettek.

2009. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
sajnalom h mar megjartatok a korhazat remelem mar jobban van a picur. Az en picim is mindig vigyorog az angyalkaival sot sokszor szinte sikongatva kacag nagyon edes
2009. okt. 17. 09:32
 8/16 anonim ***** válasza:

A férjem keresztlány is látta a - nevezzük szellemeknek - a szellemeket. Egyik sztori: mikor óvodás kiscsoportos volt, a mamája öltöztette, a kicsi meg nem volt hajlandó arra fordulni, amerre a mama akarta, mert "egy bácsi áll az ajtóban". Persze a mama nem látott senkit, ezt bizonygatta a kislánynak, de ő csak arra fordult és a szemét sem vette le a nyitott ajtóról. Ő látta és kész. Én személy szerint hiszek benne és abban is, hogy a kicsik angyalkái velük vannak és vigyáznak rájuk - mellettünk:)

Nem hiszem, hogy félni kellene tőlük, csak a sok hülye, agyament film ezt váltja ki belőlünk... Még jó, hogy a kicsik tiszta lappal indulnak:)

2009. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
koszi h megosztottad velem\velunk ezt a sztorit es sztem igazad lehet h azert tartunk a szellemektol mert ezt sujkoltak belenk
2009. okt. 17. 16:41
 10/16 anonim válasza:
58%
A babáknak ki van nyílva a 3. szemük , ezért látnak mindent. Szellemeket, angyalokat, valamint az auránkat. Ezért nézhetnek gyakran mellénk. Ha tényleg igaz, milyen sok színt láthatnak. :) Biztos nem rossz látvány, és nincs rá negatív hatással. 2-3 éves lehettem és láttam egyszerre egy csomó lelket. Valamiért akkor megnyugtatott, most meghalnék a félelemtől. :D
2010. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!