Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy a kutyám...

Az lehetséges hogy a kutyám meghalt bár visszatért egy új bőrben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt régen egy kutyám akivel sokat játszotunk trüköket tanítottam neki a farmunkon kergete a csirkéket a nap összes percében együtt voltunk... de sajnos elvitte a csigaméreg! De találtam az utcán egy kicsi árva kutyát akit befogadtam! És teljesen úgy játszik és ugyan azt tudja,csinálja mint az elöző kutyám! Lehetséges hogy ő az?

#kutya #farm #őaz?
2017. febr. 26. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne,) én nem hiszek az ilyesmibe.
2017. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lehet!:) Szeresd nagyon. Nekem egy cicám volt akit azt hittük elütöttek, el is temettük de nem volt rajta nyakörv azt gondoltuk leszakadt. Aztán találtunk egy ugyanolyan cicát 1.5 év múlva ugyanúgy játszott az út mellett, hallgatott a nevére. Vannak még csodák!
2017. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most probáltam ki vele a trükk amit csak ő tudott és megcsinálta...
2017. febr. 26. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hoz kérdése. Racionális választ nem fogsz kapni, de szeressetek egymást és tartsd távol a csigameregtol.
2017. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bollocks ***** válasza:
Majd az ezotéria topikban válaszolnak az ilyen hülyeségekre.
2017. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy halt meg, ahogy írod, miért hozzád tért vissza lelke, hiszen halálát a te elővigyázatlanságod okozta.

Mi újat tanulhat szegény lélek, ha te maradtál az, aki voltál?

2017. febr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem nagyon hiszem el amit írsz.

de igen van állati reinkarnáció.

de ember embernek állat azonos fajú állatnak születik

2017. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz hogy az én hibám volt de mégis a csigaméreg dobozra az van írva hogy csak hideg vérű állatokra hat! Szeretni fogom persze ez nem kérdés, csak kíváncsi voltam hogy lehet e ő! Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 27. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

nem, ilyen nincs.

ez csak véletlen. más állatok is ezt csinálnák

2017. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!