Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha létezik Isten, akkor miért...

Ha létezik Isten, akkor miért hagyja, hogy a Háttérhatalom (Illuminati) irányítsa a Földet?

Figyelt kérdés
És minket embereket. A Háttérhatalom a gonoszt szolgálja, a Sátánt, minket pedig ők irányítanak. Mikor lázadunk fel végre Krisztus Urunk dicsőségére és métók arra, mire teremtettünk?

2017. márc. 1. 09:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Kövessünk Téged aki lázadásra-pusztításra hív minket, ??? bocs én inkább a feltétel nélküli szeretetet választom és 1 embert követek, az pedig saját magam vagyok és ha lehet bármire buzdítani is valakit akkor csak arra buzdítom, hogy hallgasson saját magára, a saját magában lévő szeretet hangjára és senki másra...
2017. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
és mindezt Krisztus Urunk nevében teszed... gondolkozz el ezen...
2017. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"De létezik, csak önmagunkban kell rá találnunk újra."


Így van, de a kérést is fogalmazd át, legyen szinkronban a kettő: Miért hagyjuk, hogy a gonosz működjön?

Még pontosabban: Miért hagyom, hogy a gonosz működjön?

2017. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

le van írva a bibliában.

azt írja lesznek rossz dolgok amiknek meg kell történiük.

2017. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 How Arrow ***** válasza:
39%

Kedves kérdező


Sok Drábik János műsort nézel.

Fellázadni nem jó ötlet mert nem nyerhetsz.

Lucifer jellemvonása a lázadás.

De a gonosz meg kell érjen,kiteljesedjen és aztán vége.

2017. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kérdező nagyon eltűntél... őszintén, mindenféle cinizmus nélkül teszem fel a kérdést: elgondolkoztál? tudod az egyetlen út az igaz hithez, csak és kizárólag szeretettel van kikövezve... nincs helye lázításnak, rombolásnak, lenézésnek, ártásnak és sorolhatnám... jegyezd meg: a legerősebb "fegyver" mindenkor és minden helyzetben: az egymás iránti tisztelet, az élet becsben tartása stb., egyszerűen az őszinte, tiszta szeretet...
2017. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Te az a sötét középkori verziója vagy a keresztényeknek igaz?
2017. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%

Na ennek majdnem nekiugrottam...de aztán leesett, hogy itt egy ujjabb TÉRÍTŐVEL van dolgunk.


Uncsi! De hát ez van. Kérdésnek álcázott térítés...valódi kérdés helyett.

2017. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Azért mert van szabad akarat. Bár ezt már korábban leírták ahogy láttam.
2017. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem az az oka hogy az Univerzum tökéletes máskülönben óramű pontossággal hogyan is működne. A Föld mint bolygó is az volt míg meg nem alkotta rajta az ember az Univerzum hitvány mását vagy inkább paródiáját. 80-90%-át a meg és kitermelt javaknak néhány ember a tulajdonának mondja.A többi meg civódik a maradékon. Ez a gyarló ember műve aki azt képzeli hogy a felhalmozott anyagi dolgokat mindíg birtokolhatja. Ez nem így van hiszen a saját testét is X évre kölcsön kapta a Teremtőtől.
2017. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!