Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy mit...

Honnan lehet tudni, hogy mit idézett?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok jártas ebben a témában. A bátyámat mindig érdekelték a szellemek meg a mágia meg a hasonló dolgok. Vagy 2 napja átjött pár haverja és kellett nekik egy gyertya (rajtuk kívül csak én voltam itthon) és nem engedtek be a szobájába. Szerintem szellemet idéztek. Utána elmentek otthonról én bementem a szobájába és piros festékkel egy nagyobb lapra olyan csillagos bigyó volt festve és találtam egy könyvet is (a címére nem emlékszem). Nem beszéltem neki arról, hogy bementem a szobájába, mert nem szereti ha valaki bemegy oda. Azóta történnek elég fura dolgok. Kicsit megijedtem, mert aznap éjszaka mentem a fürdőszobába (mielőtt aludtam szóval nem csak képzelődtem) és egy fekete ruhás, kicsit sebes arcú, ronda valaki állt ott. Kit/mit idézhettek? Szóljak neki? Ő 17 éves.

14/L


2010. máj. 9. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ja, szólj neki. És legközelebb ne idézgessen.

Ha tényleg szellemet fog látni, akkor meg összeszarja magát ilyedtében, szóval ne játszadozzon ezzel.


Én pl nem akarok hinni bennük. De velem is történt már furcsaság, hogy olyat láttam, ami nem volt valós.

Csak én szerencsére hamar elköltöztem abból a lakásból, így a későbbi félelmeim tárgya is megszűnt.


Itt meg nincs mitől aggódnom, itt még semmi furcsaság nem történt soha. így próbálom azt hinni, hogy talán csak valami agyhiba lehetett, látomás, és nincsenek szellemek.

2010. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én összesz@rtam volna magam ha este egy sebes arcu fickót látok a fürdőszobába menet.

Mond meg a bátyádnak, hogy örült, és ne idézzen többet szellemet!

2010. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak van egy kis gáz :S. Az előző házunkból ezért költöztünk el. Ott is szellemet idézett és történt sok fura dolog, kihívtuk a papot h szentelje meg a házat utána el is költöztünk ide. De neki még tetszett is. Ő nem fél az ilyenektől.
2010. máj. 9. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Ooo én a helyedben megverném a bátyádat! Térjen már észhez. Vissza is kell ilyenkor küldeni a lelket.
2010. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szép kis bátyj,előbb téged is megkérdezhetett volna, hogy szeretnél-e egy sebes arcú izével pancsolni. Mondd el neki!
2010. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most nagyon örülök, hogy nincs bátyám :=).


Amúgy szerintem is feltétlenül szólj neki, hogy mit tapasztaltál, bár a kommented szerint ez korábban sem nagyon zavarta őt. De talán legalább annyit elmondana, hogy kit "hívott meg" a fürdőszobátokba.

A szüleitek tudnak a tesód "hobbijáról"? Nekik is szólhatnál, hátha jobban tudnak hatni rá.

Azért elég nyugodtan írsz a fürdőszobai találkádról, ennyire hozzászoktál már a furcsaságokhoz? Én biztosan ott halnék meg ijedtemben :=(.

2010. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szórd be sóval a küszöbét és mondd meg neki hogy tartsa a szobájában a játékait.
2010. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

aiii ez azért elég gáz.

akár van benne valami akár nem,

nagyon nem kéne ilyenekkel szórakozni, ebbe az emberek bele is szoktak őrülni.

2010. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz ötlet volt!Nagyon sötét lelkek is vannak és lehet hogy mostantól akár mindig veletek lesz!Ien nem szabad csinálni,ha pl. vkit akit ismert és meghalt és látni akarja az is lehet hogy vki a szerett arcában jelenik meg!
2010. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:O
2010. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!