Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy a szelleme volt?

Lehet hogy a szelleme volt?

Figyelt kérdés

Tehát 2 hete meghalt a cicám. Elmentem a titkos helyemre és gyújtottam egy gyertyát érte. Aztán egyszer csak jött egy szellő és elaludt a gyertya. Az egészben az a legdurvább, hogy zárt hely volt, és kint sem fújt a szél. kb. egy méterre voltam tőle, és a régi dolgokon gondolkodtam, úgyhogy én miattam sem oltódhatott el. Nem lehet, hogy Kormi volt? mármint a szelleme. Esküszöm, hogy nem vagyok dilis.

13/L


2010. máj. 9. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vettél egy nagy levegőt,vagy tettél egy váratlan mozdulatot,és az fújta el a gyertyát. Ne higgy az ilyen ostobaságokban,mert később tényleg dilis leszel.
2010. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ez tök érdekes! Szerintem lehet, miért ne lehetne?

Biztos visszajött, hogy elköszönjön tőled.

Nekem is meghalt egy macskám pár éve, aztán a temetőben találkoztam egy szinte ugyanolyannal... Nem lehetett ő, de tök furcsa volt.

Egyébkémt részvétem a cicád miatt!

2010. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ott ültem 1 méterre a gyertyától, még közelről is alig tudom elfújni a gyertyát. amugy köszi a válaszokat
2010. máj. 9. 22:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért oltaná el a gyertyát amit érte gyújtottál?
2010. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert nem Kormi szelleme volt,hanem valami más..
2010. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

TE MEGIDÉZTÉL EGY SZELLEMET!

és most téged fog kísérteni, gratulálok!


miért gyújtunk halottak napján gyertyát a temetőben? Szerinted?


az állatoknak nincs lelkük, ezt bármely vallás megmondja neked. (az indiait kivéve, de az természeti vallás)

2010. máj. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis miért kell kislányokat olyan hülyeségekkel ijesztgetni, hogy megidézett egy szellemet?
2010. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy meri valaki ilyen biztosan kijelenteni,hogy az állatoknak nincs lelkük?Alig vagyunk különbek náluk!Néha még rosszabbak is vagyunk.Minden élőlénynek van szerintem lelke!Ez pont olyan,mintha mi emberek lennénk itt a kiskirályok,de mi sem vagyunk különbek bármelyik állatnál..A cicák meg még talán fejlettebb lelkek,néha mintha mondani akarnának valamit,látszik a szemükben,és nem azt,hogy mijáú.


A cicád valószínű jól van már,ne aggódj,de a cica nem szokott gyertyát elfújni,szerintem valaki szellem ottvolt,és arról akart téged bizonygatni,hogy nehogy szomorú légy,mert van túlvilág.Ezt máshogyan nem tudta bebizonyítani neked,csak úgy,hogy pl elfújja a gyertyát,hogy felhívja rá a figyelmedet,hogy ne szomorkodj!Lehet valaki megsajnált az elhunyt rokonaid közül.

2010. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
már régen volt és azóta nem történt semmi különö. és amugy meg szerintem az állatoknak is van lelkük...
2010. máj. 10. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
ha állatoknak van lelkük, akkor a több millió amőbáknak is, és vírusoknak, amik a levegőben terjednek, belélegzed és elpusztítod. Nem szégyelled magad?
2010. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!