Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, álmomban harmadmag...

Mit jelent, álmomban harmadmagammal egy erdőben megölünk valakit, felgyújtjuk a hulláját, és utána a szelleme üldöz minket?

Figyelt kérdés
Elég szörnyű álom volt, biztos jelent valamit. Ráadásul már nem először álmodok olyat, hogy valakit megölök álmomban , igaz előzőleg egy rendőr volt, és ő ölt volna meg ha én nem teszem meg.
2011. szept. 7. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik horror filmet nézted meg mostanában? Ez jó story-nak hangzik :o
2011. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy kicsit klisés egy filmnek. Egyébként nem nézek horrorfilmeket. Amúgy tényleg leírhatná valaki, itt úgyis oly sokan értenek az álmokhoz. :D
2011. szept. 8. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de mostanában már a sokadik vagy itt, aki gyilkosságról álmodik, lassan kezdek félni ettől az oldaltól
2011. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen almok amelyeket nem eltel meg vagy nem elsz meg a jovoben(persze nem tudhatod) ... ezek az elozo eletedbol maradtak emlekek ... Az elozo eletedben gyilkos lehettel vagy ep megoltel valakit es mivel hogy a lelkiismeret furdalasod volt ez megmaradt a lelkedben emlekkent es most elotor alomkent...
2011. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Előző élet...olyan nincs, csak kitalálták nagyon "okos" emberek. Ezt a marhaságot..! Előző életünkben az apánk zacsekjában voltunk.
2011. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

A kérdésre válaszolva, akkor is álmodhat az ember ilyesmivel, ha napközben ilyen gondolatok járnak az eszében.

Nem sértésnek szántam, hanem mint tényt mondom.

2011. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző életedben több száz éve inkvizítor voltál, olyan embereket intéztél el az erdőben, akiket törvényes úton nyilvánosság előtt valami okból nem lehetett máglyára küldeni, ezért néhány haverral, ismerőssel önbíráskodást hajtottál végre.
2011. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!