Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen egy Rák férfi részletes...

Milyen egy Rák férfi részletes jellemzése?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 22:32
 1/10 anonim válasza:
85%
hát olyan mint én:D
2010. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valaki értelmesebb?
2010. máj. 9. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem rák barátom van, de gondolom azért változó, hogy ki milyen. Ő nagyon odaadó, őszinte, fontos neki akit szeret, mindent megtenne a szeretteiért, főleg a szerelméért.

Amúgy spórolós, jól gazdálkodik, a tárgyakhoz nem ragaszkodik, optimista.

Most ennyi jutott eszembe.

2010. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
51%
Hát nem ezt mondtam én is?:D értelmes vagyok én am csak az a baj hogy jól titkolom:DXD
2010. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Részleteshez most kicsit fáradt vagyok..,de egyébként én is rák vagyok,és az jellemző rám és általában a rákokra,hogy érzékenyek,könyen megsértődnek és,visszahúzódoak lesznek..,nehezen enged magához közel embereket,de ha valakit megkedvel,bizik benne,akkor kiáll mellette mindenben!Ha viszont valaki nem rokonszenves számára,akkor bizonytalanná válik és elzárkózik tőle...,ezt én is igy élem meg..,ha valaki nem szimpi nem keresem a társaságát!

Egyébként itt: [link] részletes jellemzést találsz;)

2010. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs mit alapozni kedves kérdező.

Az is számít mi az illető Rák úr aszcendense!

Így minden rák más és más jellemvonásokkal rendelkezhet. Van annyiféle jellemzés és mégis páromra sok nem illik rá. Ne higyj ilyesmiben inkább ismerd meg az illetőt és majd te rájössz. Én is rák vagyok párom is mégis sokmindenben különbözünk ,talán egy dolog közös bennünk jellemzés terén : legfontosabb dolog a család és mi magunk egymásnak. De hát ha megtalja az ember az idelális partnert ezt mindenki elmondhatja .

2010. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
23:12-es vagyok...,utolsónak igaza van,én is családcentrikus vagyok és fontos számomra!!Egyébként nekem skorpió az aszcendensem...
2010. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rák férfi vagyok, írok pár dolgot.

Alapvetően szeretem az emberek társaságát, de főleg az olyanokét akikkel sok közös tulajdonságunk van. Ezzel együtt hajlamos vagyok rövid után beskatulyázni az embereket, szimpi-nem szimpi kategóriákba. Nagyon sokat jelent, ha valaki jelzi, hogy fontos vagyok neki bármilyen téren :) Ez nagyon sok erőt tud adni. Sokat foglalkozom a barátaimmal, segítek nekik amiben tudok. Főleg az álmaim motiválnak, elég elvarázsolt figurának tart az egész családom. Kreatív dolgok vonzanak. Zene fotózás. Szinte minden megragadja a figyelmemet ami mellett más csak elsétál.

A hétköznapokban is igénylem a törődést és nagyon családközpontúnak tartom magam. Későn érő típus voltam, ami azt jelenti, hogy 19 éves koromig én voltam a társaság mókamestere, a " leghülyébb srác". Azonban nyitottságom és naivságom miatt sokan átvertek, ez kialakított bennem egy nagyfokú zárkózottságot, majdnem 180 fokban kellett megváltoznom.

Nem szeretem ha egy társaságba akaratomon kívül kell beilleszkednem (iskola pl).

Nagyon hamar szerelembe esek már gyerekkorom óta, ha egyedülálló vagyok mindenkiben a szerelmet keresem.

A kapcsolatok lelki, érzelmi oldala motivál, de elég erős a szexuális étvágyam is. A saját házamban, háziasan viselkedem, önellátó vagyok, figyelem a páromra. Gyakran főzök helyette. A legfontosabb dolog amivel motiválni lehet az hogy, ha őszintén bátorítanak. A segítséget többszörösen viszonzom. Elég érzékeny vagyok, amiből származott már hátrányom. Nem bírom a kritikát, de csak azért mert magammal szemben is nagy elvárást támasztok, azon felül nem hiányzik másé is :P

Bulizni szeretek, ha olyan helyre sikerül menni ahol kellemes a zene. Nem szeretem pl. a késelős parasztdiszkókat, de ahol megszűrik a vendégsereget, igényes a zene oda szívesen megyek. Tehát nem vagyok otthonülő típus.

Negatívum sajnos hogy gyakoriak a számomra is furcsa hangulatváltozásaim. Egyik napom nagyon jó, a másik nagyon rossz sose lehet tudni nálam. Alapjába véve nagyon türelmesnek mondanak és magam is annak tartom. Utálom a veszélyes helyzeteket, nem keverek bajba másokat sem. Aki érzelmileg biztosra akar menni velünk annak ki kell mutatnia a szeretetét irányunkba.

Na egyelőre "csak" ennyi :D Ha van kérdés szívesen válaszolok :)

2010. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az utolsó válaszadóhoz lenne kérdésem.Van párod??:)
2011. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2010-06-09 11:40 vagyok :)

Egy hónapja van barátnőm, előtte egy évig nem volt :)

2011. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!