Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nagymamám karórája a nagypap...

A nagymamám karórája a nagypapám halálának a percében állt meg. Mit jelent? Miért történt?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Semmit, csak adtok neki egy misztikumos jelentést..részvétem
2017. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő egyáltalán nem hisz az ilyenekben, mélyen keresztyén. De valahol őt is meglepte a dolog. Köszi a részvétét
2017. márc. 18. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

"Miért történt?"

Lemerült az elem vagy elfelejtette felhúzni.

2017. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell mindenbe belemagyarázni valamit.


Semmi sem történik véletlen az igaz.

Vannak okok és okozatok.

De mindent nem érthet az ember. És nem is erre hivatott.


Ha lezuhan egy repülő és Te nem ültél benne.

Akkor más dolgod volt és nem értél rá meghalni sem :)

Ha mégis benne ültél, eljött a Te időd.

Akkor meg már hiába keresed az összefüggést.

2017. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Honnan tudod hogy akkor állt meg? Ott állt mellette a nagymamád és megnézte a karóráját? Ha igen, honnan tudja hogy akkor állt meg és nem mondjuk 10 perccel ezelőtt? Ha nem volt a helyszínen akkor honnan tudja, valaki más megnézte az órát? Vagy nem is ez történt, csak kb. abban az időben állt meg az óra és a két össze nem függő esemény közé összefüggést húzva úgy találtátok hogy a két esemény azonos időben történt? Ja és természetesen részvétem...
2017. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Két hasonló esetet tudok mondani. Mikor dédapám meghalt (1979-ben), a karórája (ami nyilván akkor is rajta volt), a halála időpontjában állt meg. Nyilván most már bizonyíthatatlan, hogy ez az időpont pontosan megegyezett-e a halála pillanatával, de sajnos a halál pillanata elég egyértelmű volt a szemtanuk számára, és ez plussz-minusz 2-3 percre egyezett. (Értelemszerűen nem olyan halála volt, ami során a karórája is megsérült, különben nem hoztam volna föl példának.)

Másik: nagymamám kb. 15 évvel ezelőtt szívinfarktust kapott, éjszaka. Amikor érezte a rosszullétet, szólt a szomszédnak, a mentők háromnegyed 2-kor vitték be a kórházba. Ő túlélte, de a konyhájában a falióra fél 2-kor megállt.

Azóta már több helyen olvastam hasonló történeteket. De még ha létezik is a jelenség, az okát nem tudnám, és nem is akarom még magamnak sem megmagyarázni, szimplán érdekesnek találom. Biztos van, aki jelentőséget tulajdonít neki. Én elfogadom, hogy ez egy létező jelenség, de részemről kb. ennyi. :) Ha engem kérdezel, nem érdemes ennél mélyebb okokat keresni. :)

2017. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!