Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék olyan szexi,...

Hogy lehetnék olyan szexi, mint Lilith?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban nagyon ártatlan a külsőm és a személyiségem, a férfiaknak ez nem jön be. Hogyan lehetnèk csábítö, mint egy démon?
2017. márc. 19. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ölj gyerekeket. Ő is ezt csinálta, biztos emiatt volt szexi
2017. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam.
2017. márc. 19. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyèl nő.
2017. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Ki a halál az a Lilith? Általában mindig azok a sunyik akik ártatlannak akarják láttatni magukat. Nem tudom hogy néz ki az a Lilith, de egy plasztikai sebész csodákra képes!
2017. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem ismered a férfiakat. Küldj képet.
2017. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen ősi mítikus-misztikus személyiségek nem szimpla földi halandók voltak. Istenek voltak, vagy félistenek, és elviekben a lehetőség előttünk is nyitva áll, hogy ugyanazt a tudatállapotot elérjük, de Istenemre mondom, én még nem találkoztam olyan földi emberrel, akinek ez sikerült volna. Az ókori egyiptomi és egyéb helyeken lévő piramisokban is spirituális oktatás zajlott, de persze abba beleszületett az ember lánya vagy fia. Nagyon komplett, titkos tanításokról kérdezel, amiben gyakorlatilag minden tudományág érintett. Én már végignéztem jó sok tudományágat, mindegyikből kibogarásztam, amire szükségem van (nem pont Lilith-célzattal, hanem a tudatállapot drogok nélküli elérése érdekében), most éppen a csillagászatnál tartok, de nagyon-durván-brutálisan bonyolult az egész rendszer. Megér ez neked ekkora áldozatot? Ha igen, hajrá, keresgélj te is ;)
2017. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Mindenütt (utcán, munkahelyen stb.) öltözködj úgy!
2017. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lilith gátlástalan, ahhoz hogy észrevegyenek nem kell átesned a ló másik oldalára. Kezdetnek elég ha mosolyogsz másokra, ápolt és rendezett vagy, tehát észrevehető és nyitott. Az ártatlan kinézet és személyiség egyáltalán nem hátrány, van akinek az jön be.
2017. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

20.45

Örülök, hogy ilyen beállítottságú vagy. A rendeszerek a látszat rèszei. Belebonyolódik mindenki, aztán elèr egy pontot ahol már annyira szomjazza amit keres, hogy hajlandó feladni önmagát. Ekkor megtalálja a válaszokat. Már nem a logikát rèszesíti előnyben, a kèpzelete hirtelen megváltozik. Èrzèkkè alakul ami ledönti a látszatot ès meglátja az egysèget. Hiába tudod, hogy vagy, ha nem èrzed. Hiába van elkèpzelèsed a vègtelenről, ha nem èrzed. Hiába tudsz a napról, ha sosem figyelsz rá. Tudod, hogy èlsz de a hússal ès a vèrrel azonosulsz amire az "èn" formát húzza fel a tudatod, akár egy ruhát. Kicsit figyelj a hús ès vèr lènyegère. Arra ami átjárja ès mozgatja. Csak figyelni kell az idegeidben cikázó energiára ès azonosulni vele. Ezt követően az èteri testet is tudatosítani tudod. Annyi energiát veszel fel, változtatsz meg ès adsz le amennyit akarsz. Persze csak egy bolond vagyok, ès ezt mind egy mesekönyvben olvastam.

2017. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

#9-es köszönöm, pont ezt a tudatállapotot keresem :)

Egyszer csak meglesz :D

(#6)

2017. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!