Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Édenkert. Ádám. Valaki meg...

Édenkert. Ádám. Valaki meg tudja fejteni ezt az álmomat?

Figyelt kérdés

Az édenkertben voltam. Összevesztem Ádámmal (nem tudom mi okból). Túlélni kényszerültem. Almát termesztettünk, nekem nem volt, csak neki, ezért lopni akartam tőle. Hatalmasak voltak az almák. Szóval felmásztam az indákon, amik televoltak almákkal egy fára, ahonnan elértem egy másik fát, amire felmásztam, majd letört az egyik ága, amivel leestem én is. Ennyire emlékszem. Volt még valaki/valami a vállamon, akihez/amihez beszéltem. Ádámot nem láttam, az almákból nem ettem. Hosszú, hullámos aranyszőke hajam volt, ruha nem hiszem, hogy volt rajtam.

Igazából ezt nem most álmodtam, de találtam itt egy kérdést valami Lilithel kapcsolatban, és eszembe jutott ez az álmom.



2016. febr. 23. 19:35
 1/2 anonim válasza:
Az édenkert szerintem arra utalhat, hogy tök jól érezted magad valakivel, míg össze nem vesztetek. Aztán nem tudtad hogy mit csinálj magaddal nélküle. Nem vesztél össze valakivel, aki fontos neked, de a veszekedés miatt goromba lett veled?
2016. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A leesés a reménytelenséget jelentheti, az aranyszőke haj pedig azt, hogy tökéletesnek érezted magad mellette. Előzző voltam, csak ezt kifelejtettem.
2016. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!