Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Oroszlán nő és Bak férfi ki...

Oroszlán nő és Bak férfi ki tud jönni egymással párkapcsolati szinten?

Figyelt kérdés
Esetleg barátságban?
2017. márc. 19. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Oroszlán nők buták, szóval nem
2017. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na de hey, én egy oroszlán nő vagyok. Ki kérem magamnak.:P
2017. márc. 19. 21:17
 3/11 LemonLiime válasza:
40%
Hogy a fäszomba ne tudnak? A csillagjegy gyakorlatilag csak azt "jelzi" hogy az év melyik időszakában születtél, az ég világon nincs más jelentősége.
2017. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LemonLiime válasza:
62%
tudnának*
2017. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj. A bakok senkivel nem jönnek ki meg aztán szeretik a pénzt, mint a szarkák a fényes holmit. Ne várj csodákat! Én is bak vagyok és nagyon szeretem a sok húszezerest. Azok a barátaim, akik a papírpénzen vannak. Mindegyik szakállas! Na mindegy. Szóval oroszlán vagy, találj magadnak egy hozzád illő oroszlán hímet vagy nőstényt (tudja a halál melyik jön be neked) A lényeg, hogy mi bakok csak magunkat szeressük és csak magunkkal vagy nemesekkel szoktunk barátkozni. A párkeresés is úgy megy, hogy melyiknek van a legtöbb dohányja. Az, hogy szép öreg vagy fiatal nem számít csak lenne teli a zsebünk!
2017. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy láttad már a hupikék törpikéket? Van benne egy olyan, aki állandóan a tükörbe nézni magát. Na a legtöbb bak pontosan ugyanolyan!
2017. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dagobert bácsi ki tudna jönni egy nagy igényű, luxus kacsa csajjal ? Ugyanez a kategória.
2017. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Ki:)
2017. márc. 21. 09:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig egyéni, édes kevés a születési jegyet tudni. Két embert megnézni, hogy összeillik e pláne kevés. Pontos születési idő, hely és óra kell, nem körülbelüli óra, pontos. Ha elmész tanult, diplomás asztrológushoz ő életesemények alapján visszatudja vezeti a születési órát pontosa, de ő sem két perc alatt, elég melós dolog. Szóval azt, hogy valaki valakivel összeillik e meg lehet nézni ennek függvényében, radixból, középidő-felezővel a jelenlegi napra, hónapra is különböző technikákkal. Amúgy ha itt meg is írod, nem tudom valaki vállalja e, mert azért elég időigényes.
2017. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a felállás volt és én(oroszlán nő) rájöttem, hogy hiába erőltetem, a srác(bak) egyrészt legalább olyan makacs volt mint én, másrészt, meg olyan zárkózott, hogy nem lehetett áthatolni a jégpáncélján, ezenkívül folyton összevitatkoztunk és szurkáltuk egymást így végül feladtam. Azóta is bánt a dolog, lassan egy éve. Tegnapelőtt véletlenül összefutottunk az utcán, és már annak is örültem, hogy köszönt nekem..persze újra elkezdtem reménykedni, mert nekem azóta se kell más, és valahogy úgy érzem hogy nekünk együtt kell(ne) lenni, de ha ő ezt nem érzi, akkor szívás..Próbáld meg, hátha a te bakod nem olyan fafejű..:)
2017. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!