Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntők és a kosok jól...

Vízöntők és a kosok jól kijönnek egymással? És párkapcsolat egy kos-nő és egy vízöntő-férfi között milyen?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Még sose próbáltam nyakon önteni egy kost, de amint kipróbálom mesélem a tapasztalatokat! :)
2014. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy "vízöntők és korsók". Úgy még lenne is értelme a kérdésnek :D
2014. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Vízöntő vagyok, egyszer jártam egy kos (csillagjegyű) nővel. Szerette az anális szexet és jól szopott. Emiatt harmonikusnak volt mondható a kapcsolatunk. Nem tudom, hogy ez segített-e valamit.
2014. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tom Benko ***** válasza:
Persze, ha a kos szomjas. A horoszkóp hazugság, inkább menj és élj életet!
2014. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a többi bolygóállás harmonizál, akkor igen. Nemcsak a napjegyet kell figyelembe venni, mert az annyit ér, mint halottnak a csók.
2014. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, a sok humorzsák minek kommentel, ha szerinte hülyeség a téma. (Illetve tudom, azért, hogy kompenzáljanak, és okosabbnak érezzék magukat. Egészségükre.)


Témához szólva: 30 éves kos nő vagyok, párom is 30 éves, és vízöntő férfi. 4 éve és 4 hónapja vagyunk együtt, és életem legharmónikusabb kapcsolata, nagyon jól kijövünk egymással.

Alapvetően mindketten nyugodt, békés emberek vagyunk, de ha én néha temperamentumosabb vagy stresszelősebb vagyok, azt ő nagyon jól ellensúlyozni tudja, mert végtelen a nyugalma tényleg... Emiatt sosincsenek komolyabb veszekedéseink.

Ehhez hozzá kell tennem, hogy a harmónia oka az is, hogy egyforma a világnézetünk és életünk fő céljai is...


Mondjuk annak a hozzászólónak nagyon igaza van, aki mondta, hogy az egyéb bolygóállásokat és aszcendens meg stb-t is nézni kell. Annyit tudok, hogy nekem kos az aszcendensem is, és szűz a hold-jegyem. Páromét nem tudom.

2014. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tom Benko ***** válasza:
0%
@6: Azért, mert a kérdés maga is ostobaság. Mint ahogy az asztrológia is. Az meg nem baj, ha minél több embert sikerül ettől a szellemi gettóból kimenteni.
2014. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
7-es megfogalmazta a lényeget, nem tudom mit kell ezen csodálkozni, mikor az emberek 99%-a az ilyesmiken a mai korban csak mosolyog, a középkorban még okés volt az ilyesmi, mert sok mindent nem tudtak emgmagyarázni észérvekkel, ilyenkor jött be a természetfeletti a képletbe, de mára...
2014. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok megint.

Én hiszek az asztrológiában, de nem akarok erről meggyőzni senkit, aki nem hisz, hanem beszélgetni járok ide, tapasztalatot megosztani. Ti meg trollkodni.

Nem is hiszem, hogy bárkit meg lehetne "téríteni", aki nem hisz ilyenben, ahogy ti sem tudtok meggyőzni az ellenkezőjéről. Hagyjuk egymást békén, és ne kommenteljetek akkor. Én sem térítgetlek titeket.

Miért nem tudjátok elfogadni, hogy mások másban hisznek, mert esetleg látnak benne logikát? Én sem hittem régen, de tapasztalat győzött meg, nem emberi érvelés, okoskodás.

2014. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

És nem 99% nem hisz, nem tudom, ezt honnan veszed. Beszélgess több emberrel.


Egyébként meg sajnálattal kell azt tapasztalnom, hogy a materialisták a korlátoltak leginkább. Én igenis próbálok eljátszani a gondolattal, hogy csak az anyag van és más semmi, és utána, ha kipurcanunk, a nagy büdös semmi van, de szerintem meg ez nem logikus. Sok dolgot tapasztalok, amit a tudomány nem tud megmagyarázni.


Akárhány materialistával beszéltem, az viszont soha még csak meg sem próbálta egy pillanatra akár elképzelni, hogy esetleg több is van itt annál, mint amit lát. Sosem lehetett senkivel intelligensen vitatkozni erről, csak öcsémmel, de már vele sem. Ennek így nincs értelme, nem visz senkit sehova. Az ilyen kommenteitek nem érik el a céljukat.

2014. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!