Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért néznek bolondnak az...

Miért néznek bolondnak az emberek a korábbi, idegen lényekkel és szellemekkel kapcsolatos "találkozásaim" miatt?

Figyelt kérdés
Igen, valóban megtörtént eseményekre gondolok ezalatt, amikor ezen sorokat írom. Nem képzeltem be, nem álmodtam, és soha nem is drogoztam... Ha nekiállnék részletezni a történetet, biztosan én jönnék ki rosszul belőle, ahogyan "ismerem" az ide feljáró közönséget. Sokan (talán a legtöbben) tényleg csak kitalálják az ilyesféle észleléseket annak reményében, hogy hátha jobban felfigyelnek rájuk és röhögnek egyet - én nem tartozom közéjük.
2017. márc. 20. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nem volt alvásparalízisem.
2017. márc. 20. 19:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a legtobb ember ilyen.. de azert nem mindenki. Nekem is volt mar reszem hasonlo dolgokban.
2017. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Olyasmiről kéred véleményünket, amit nem vagy hajlandó elárulni.

.

Válasz a kérdésedre:

EZÉRT!

2017. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért, mert az emberek 95%-a nem élt át ilyet, köztük én se, bár én elhiszem, hogy léteznek idegenek, de nekem pár sztori túl meredek. Jó lenne, ha elmondanád legalább nagy vonalakban, mit láttál!
2017. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenekről az ember nem mesél másoknak, mert sosem lehet tudni, hogy mi a reakciójuk.
2017. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg az ember nem éli át nem is hiszi el. Természetesen őket meggyőzni se fogod, ezért írja rengeteg harmadik szemes, ezoterikus könyv, hogy magadnak éld át, el ne nyomja a körülötted lévő tömeg a kepesseged, ,,hülyeseget beszélsz,, stb. Megnyilvánulásukkal. :)
2017. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Attila?
2017. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én hiszek neked. Kérlek irnál néhány történetet ? mondjuk az idegen lényekkel való találkozásodról .
2017. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én hiszem hogy vannak idegen lények és van olyan sztori ha kiderülne sok minden megkérdőjeleződne!
2017. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 homo ludensz ***** válasza:
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Ezoterikusnak vélem magam és minden téma érdekel,akár kérdés vagy konkrét felvetés sosem bírálom,vagy leszólom. Az persze már csak rám tartozik hogy mennyire állok a földön,ill. mennyire vagyok elszállva. Bevallom van bennem egy erős szűrő. Mondok egy szemléltető példát: a fényevést akkor hinném el ha mellettem élne a fényevő egy hónapig és csak fényt enne. Az általad átélt "találkozásokat" is meghallgatnám,elolvasnám és leszűrném a rám tett benyomások esetleg idáig nem tapasztalt hatását.
2017. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!