Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek benne, hogy több...

Ti hisztek benne, hogy több párhuzsmos világ is létezik?

Figyelt kérdés

Lehet hogy azokból, is a saját énünk tapasztalatot szerez?

Pl az egyik párhuzamos világban a szegénységet tanulod meg, amíg egy másikban a gazdagságot, stb...

Szerintetek?



#Több tapasztalat
2017. márc. 28. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Részben igen, de elárulom, nem csak 1 testben van jelen a lélek, hanem x számúban!

Ezáltal a tapasztalások ideje lecsökken, de ez nem mindenkinél van így. Mindenki egyedi szinten tapasztal s formálja a saját lelki fejlődését. :)

Mindannyiban "felfele" tartunk. :)

2017. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
43%
Létezik a fizikai világ, és létezik a szellemi világ, mely az előbbit létrehozta és fenntartja. Onnan jövünk mindannyian, hogy itt, testet öltve tapasztaljunk, fejlődjünk. Csatlakoznék az előttem szólóhoz, vannak, akik felgyorsítandó a fejlődésüket, egyszerre több testben is leszületnek, hogy egyszerre többet tapasztaljanak az élet különféle aspektusaiból. Azonban én úgy gondolom, a többségünk egyszerre egy testben él. Kisebb részünket mindig a szellemi világban hagyjuk, így az valóban igaz, hogy egyszerre legalább két világban létezünk. Az tehát, hogy valaki egyszerre több fizikai létben is éljen, csak arra igaz, aki egyszerre több testben születik le - de mondom, az én meglátásom szerint ez a viszonylag ritkább eset.
2017. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Az előttem szólónak igaza van, ritkán élünk egyszerre több párhuzamos életet, mert ilyenkor a lélekenergiánk is szétaprózódik és fennáll annak a veszélye, hogy nem marad elegendő erőnk ahhoz, hogy sikeresen beteljesítsünk életfeladatunkat.


Szerintem, a minél rövidebb idő alatt, minél több információt és tapasztalást begyűjteni szándékozó (nagy valószínűséggel fiatal) lelkek választják inkább ezt a megoldást.

2017. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom valakik olvasták a Newton könyvét :D
2017. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Jah, alapmű! :D
2017. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thoomas26 ***** válasza:
Én is alapműként jellemezném. :)
2017. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg másik anyagi viláegyetem létezik. Azokban is létezünk. Ezeket nevezik lehetséges éneknek, de nem dalnak! 😃 tegyük fel, ahol most vagyunk az az 1-es világegyetem. A 2-es világegyetemben létező (élő) fölöttes-én töredéknek te vagy a lehetséges ÉN. Másrészt, állandóan növekszik a MINDENSÉG a megtapasztalásainkon keresztül. Valamint itt vannak a nem anyagi kiterjedések, ahol szintén vannak részeink. Bár a valóság az, hogy itt-most mi is töredék vagyunk a fölöttes-én számára, mint minden máshol tartózkodó része. Ugyan, ezek a részek amíg fejletlenek, azt hiszik, ők az egyedüli önvalók! De egy ponton a fejlődési folyamatban felismerik korlátlanságukat.
2017. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!