Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti neha szoktatok azon elmelke...

Ti neha szoktatok azon elmelkedni, gondolkodni, hogy mivan ha letezik pont egy ugyanilyen vilag mint ez?

Figyelt kérdés
Tehat mivan ha ugyancsak ez a vilag,velunk emberekkel letezik mashol is? Vagy,hogy lehet nem is a normalis vilagban elunk es akik korbevesznek minket,baratok,szulok azok nem is igaziak? Tudom kicsit furi elmelkedes,de en mar gondoltam ilyenre is! :)

2015. jún. 16. 15:09
1 2
 1/17 Gyémántlány ***** válasza:

De, hűha, miken nem elmélkedünk mi néha a baráti körünkben!

Volt itt már időutazás, ufók, gondolatolvasás, párhuzamos dimenzió, és még sorolhatnám.

Aztán egy idő után már túl fárasztóak ezek a világmegváltó kérdések, úgyhogy eltereljük a témát :D

2015. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
en bevallom,komolyan neha annyira belemerultem ezekbe a dolgokba,hogy neha neha ugy ereztem,hogy elhiszem! :D
2015. jún. 16. 15:26
 3/17 Ozmium42 ***** válasza:
67%
Nem lenne semmi. Ez a "mi van, ha valami pont úgy néz ki, de mégis teljesen más" egyik változata. Ha semmi különbség nincs, akkor ne gondolkozz rajta, mert az azonosság miatt nem fogod tudni eldönteni, mi a valóság. Ha meg van különbség, akkor mutass rá, hogy mi az. A "mi lenne ha" kérdésnek semmi értelme nincs.
2015. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűsíthető, hogy létezhet egy párhuzamos világ, de ez már tudományos fantasztikum. Egyébként én azon is szoktam elmélkedni, hogy jelenleg nem álmodok, és egyfolytában felteszem magamnak ugyanezt a kérdést újra és újra naponta többször. Olyannyira beégett az elmémbe, hogy álmomban is ugyanezeket a kérdéseket teszem fel magamnak, és azon kapom magam, hogy álmomban sokszor tudatomnál vagyok, sőt már abban is kételkedek, hogy ez lenne a valóság. Folyton jár, jár, jár, jár az agyam, úgy érzem nincs nálam valami rend-rend-rend-rendben, le-le-le-leírom ezeket a sza-sza-sza-szavakat, de közben máshol járok, borzalmas!
2015. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem kis koromban olyan gondolataim támadtak, hogy az egész világ csak díszlet. Csak én vagyok benne, mindenki más csak egy szellemi kivetülés, esetleg valamilyen szinten "belemászó" segítő, de voltaképpen a világban csak én létezem. Aztán ha egyszer felébredek az álomból, a társaimmal együtt hahotázunk arról, hogy mindenki azt hitte, hogy egy valóságos világban él (miközben mindenki egy-egy saját, személyre szabott díszlet közepén).
2015. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
es,hogy sikerult erre ragyere,hogy nem igaz? Elkepzelhetem,hogy mennyire zavaro volt.
2015. jún. 16. 16:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy nem igaz. Inkább úgy gondolom, közösen "álmodjuk" a valóságot. Sokan azt állítják, hogy az egész univerzum valójában egy hologram.
2015. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért létezne?
2015. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Olyan keveset tudunk az egész világról, hogy bármi előfordulhat. Egy jó elmélkedés sosem árt, én rengeteget elmélkedem, ha meg baráti társaságban vagyunk, ott meg végképp megszoktuk beszélni a nézeteinket.
2015. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen és mindig belátom, hogy nem létezik ilyen.
2015. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!