Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Piros karkötőt melyik kezen...

Piros karkötőt melyik kezen kell viselni? Egyik azt mondja, hogy a jobbon, másik hogy a ball kézen. Tovább lent?

Figyelt kérdés

Hiszek ilyen "baromságokban" mint a piros karkötő, vagy mint az ezoterikus kartkötőkben.


Első sorban is, a piros karkötőt melyik kézen kell hordani? Egyik azt mondják, hogy a jobb felin, máski azt mondja, ha jobb kezes vagyok, akkor a körülöttem emebreknek adom az energiát és nem magamnak. Másik azt mondja, hogy ha jobb kezes vagyok, akkor a ball kézre kell tenni, hogy azér, mert ball felin van a szív is, és hogy magamnak adjam az energiát, mert ha jobb kezes vagyok, akkor másoknak adom. Azér viselem a piros karkötőt, hogy megvédjen a szerencsétlenségtől, és a problémáktól.


A másik dolog pedig ahogy említettem, hogy az ezoterikus karkötő. Az egyik osztálytársam vett ilyen karkötőt rózsaszínüt, és hogy érzi a hatását a pozitív energiát. Az anyukám is vett ezoterikus üzletben fehér ezoterikus karkötőt, és azt mondta, hogy addig érezte a hatását, amieddig nem ért hozzá valaki, mert ha hozzáér valaki, akkor nincs hatása. De az osztálytársam mondta, hogy azt le lehet mosni, és akkor hogy lesz hatása utána is.


Milyen ezoterikus karkoto szerencsehozo és szerelmben szerencsét hoz? Köszönöm szépen a válaszokat.


2017. ápr. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Piros karkötő, bal csukló. Szerelemhez: rózsakvarc. Tisztítani: -hold fény,

-nap fény,

-só (utána már nem lehet használni a sót)

Csak akkor működik, ha elhiszed. A karkötő erősebb, ha olyan köti fel, aki szeret.

2017. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és van olyan ezoterikus karötő ís ami holldal és nappal is feltölthető? :) mi a só? ezt most nem érettem
2017. ápr. 1. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A ballon, csak vigyázz, el ne szálljon!
2017. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi el ne szaljon?
2017. ápr. 1. 22:34
 5/5 anonim válasza:

Életke, nem az a baj, hogy "hiszel ilyen baromságokban", hanem azt nem tudod, hogy mit csinálsz, miben hiszel és miért.


A piros karkötő 4 vallásban is megtalálható (kabbala, kereszténység, buddhizmus, hinduizmus), hogy mit jelent és melyik karodra kötözöd, az vallásonként változhat. Feltétezem, feltűnt volna, ha vallási vezető köti fel a kezedre, így buddhizmus, hinduizmus kizárva. Marad a kabbala és a kereszténység, tehét bal kéz.


"ezoterikus karkötő"

Gyerekek, most már komolyan ráfekszek ezeknek a gyártására és eladom háromszoros áron :D Na, vissza az eredeti témához.


Kristályok:

Két dolgot kell ezekkel rendszeresen csinálni:

1. tisztítani

2. tölteni

Eleve használat előtt tisztítani kell, mert sok emberrel találkozik, mire eljut hozzád, kezdve a bányásztól egészen az utolsó emberig, aki előtted végigtapogatta. Erre sok minden jó: só, föld, víz, füstölő, vizualizáció...

Feltöltés: szintén vízzel, holdfénnyel, napfénnyel, másik kővel (csiszolatlan hegyikristály vagy ametiszt).

Azt, hogy melyik kristályt mivel tisztítasz és töltesz alapvetően meghatározza a kristályod anyaga, szerkezete. (Pl. porózus kristályt nem szabad vízbe rakni, az ametiszt fakul a napon, meg van egy csomó kristály, ami az ember bőrén lévő olajokkal érintkezve fakul.)


"Milyen ezoterikus karkoto szerencsehozo és szerelmben szerencsét hoz?"

Ez az, ami abszolút magánügy. Ha rendesen elkezdesz utánaolvasni a kristályoknak, rá fogsz jönni, hogy ugyanarra a problémára több kristály is jó. Hogy NEKED melyik lesz a megfelelő, azon múlik, hogy TÉGED melyik kristály vonz, TE melyik kristály energiájával tudsz dolgozni.

Szóval erre az a megoldás, hogy elmégy az ásványboltba, beszélgetsz az eladóval, végigtapogatsz egy csomó kristályt és az alapján választasz. Jobb helyeken árulnak kristálygyöngyöket, úgyhogy akár meg is fűzheted magadnak a saját "ezoterikus karkötődet".

2017. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!