Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan mondjam...

Szerintetek hogyan mondjam meg a barátaimnak hogy el megyek másik iskolába?

Figyelt kérdés
Idén készülök elmenni egy hatosztályos gimibe de nem tudom hogy mondhatnám meg a többieknek!Az osztály főnököm így is eléggé ki volt bukva mert tavaly az osztály társam monda neki hogy el akar menni és nagyon ,,mérges" lett hogy ő bizony nem fog elmenni!Eddig én sem terveztem hogy átmenjek,de van protekcióm(ismeretségem)abból a suliból és anyukám legjobb barátja az igazgató és azt mondta hogy ha szeretném akkor szívesen felvesznek!Már személyesen is voltunk nála és nagyon sok jó mondott!Anyáék már alá is írták a papírokat,úgy hogy már 100% hogy elmegyek

2017. márc. 27. 19:07
 1/1 2*Sü ***** válasza:

Nemes egyszerűséggel annyit mondasz, hogy elmész másik iskolába és kész.


> Az osztály főnököm így is eléggé ki volt bukva mert tavaly az osztály társam monda neki hogy el akar menni és nagyon ,,mérges" lett hogy ő bizony nem fog elmenni!


Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy ma pizzát fogok enni. Lehetsz te akármilyen mérges, akármennyire nem akarod valami miatt engedni, én azt fogok enni és kész. Neked ez akármennyire nem tetszik, semmi közöd ehhez a döntésemhez. Ugyanígy az osztályfőnöknek semmi köze ahhoz, hogy te hol akarod folytatni a tanulmányaidat. Az osztályfőnököd persze kifejtheti a véleményét erről, de nyugodtan meg lehet mondani neki, hogy márpedig ez a döntés végleges.


(Apró piszkálás: Az egybeírást, különírást gyakorold. Lásd: elmegyek, osztályfőnök, osztálytárs)

2017. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!