Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lesz valaha is Spacebook?

Lesz valaha is Spacebook?

Figyelt kérdés
Olyan közösségi oldal, amelyen lazán bejelölhetjük az idegen fajok egyedeit, és beszélhetünk velük?

2017. ápr. 3. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez számomra a nap kérdése! :D

Ez tök jó ötlet lenne!

Habár, kommunikálni csak azzal lehet, aki meg is engedi.

Idővel biztos lesz ilyen oldal, amit említettél, addig legyél türelmes! :D

2017. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
A haverral már fejlesztjük, kis türelmet kérnénk.
2017. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csészealj már van a budiknál.
2017. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már van, csak nem mindenkinek nyitott, de nekem ismerősöm rajta Mr. Spock, Picard kapitány, Doctor Who, Superman meg egy xenomorph királynő. Viszont Darth Vadert letiltottam, mert tököm kivolt vele, hogy folyton kiscicás képeket osztott meg, az ember nem is gondolná róla, hogy a magánéletben ilyen.
2017. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk, fejlett fldönkívülieknek, nincs szükségünk rá, hiszen gondolatátvitellel azzal lépünk kapcsolatba, akivel csak akarunk!

Hozzá kell tenni, hogy a fejlettségnek szigorú alsó határa van, az alattiakkal nem akarunk!

2017. ápr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már van, de csak béta tesztelőknek. Eddig csak a marslakókat lehet bejelölni és a kis szürkéket. De őket is csak azért, mert elkapták és az 51-es körzetben tartják őket fogva. Egy órát hagynak nekik spacebookozni aztán elveszik tőlük. Úgy halottam, hogy a Draco rendszerben és Szíriuszban akarják népszerűsíteni.
2017. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SpilerHUN ***** válasza:
Ha lesz ilyen, szóljatok, megyek! :D :D :D
2017. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó:D

Hiába troll kérdés de jó:D

Jöjjön a válasz.

Ha az emberiség egyesül és talál együt egy idegen értelmes fajt akkor talán kialakulhat ez de feltétele az lenne hogy megérsd őket. De kitudja eljön-e ez a nap. Mert vegyük csak a tudomanyos tényeket és ne a hollywood jó kis sci-fi film világát.

Hozzunk fel tényeket.

- Akadály a tér.

- Technikánk se lenne még erre. Nem hogy 2világot ellátni egy ekora szerverrel.

- A távolság torzitja amiket láttunk az űrbe. Pl minket néznek 65 millió fényévröl még dinokat láttnak. Mi láttunk egy lakhato bolygot 20ezer fényévröl, az már lakott lehet sőt már értelmes élet is aminek jo a technikája.

- A legrosszabb ám bár a legvalosszinubb. Ha valaha is ránk találnak vagy ők találnak ránk és esztelenül jelzűnk nekik hogy haho, itt vagyunk. Akkor szerintem támadás lenne várható. Hisz a bolygonk a lakhato zonába kering, nagyon értékes lenne ez a sok sok életelen bolygó között.


Szeretem egymagába a sci-fi témát de nem lenne feltétlenül jó egy idegen fajjal találkozni.

2017. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!