Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a szerelem? Megélted e...

Mi a szerelem? Megélted e valaha a viszonzott szerelmet, a plátói szerelmet? A lehetetlen szerelmet?

Figyelt kérdés
S mielőtt megkérdeznétek mi köze mindennek az ezotériához, azt gondolom, a szerelem az egyik legmagasabb dimenzió, amit tapasztalhatunk az érzéseink által, a legszebb beavatás a létezés örömébe.
2015. okt. 6. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
A reptoidoknak a szerelemre ugyanaz a szavuk mint az evésre.
2015. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ez úgy kezdődött, hogy plátói volt és lehetetlen. Aztán a lehetetlen egyre plátóibb lett, majd a végén valóság és viszonzott. A világ legjobb dolga.
2015. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Legoman ***** válasza:

A szerelem tényleg szép dolog, de csak a mértékletes.

A túlzott szerelem ragaszkodás.

A gyenge szerelem, szerelme vége.

A mértékletes szerelem boldogság.

2015. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,hogy mi a szerelem.Viszont azt tudom, hogy bennem van és nem kívülről jön.

Talán furán hangzik, de még partner sem szükséges a megtapasztalásához, és most nem a plátói szerelemre gondolok.

Az igaz , hogy talán a legkönnyebben egy megfelelő partner tudja kiváltani belőlünk. Sőt , tovább megyek a közhiedelemmel ellentétben "tudatosan" is elő hozhatjuk magunkból a szerelmet.:)

2015. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Barátság + szex.
2015. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na mindjárt elkezdek én is Coelho idézeteket idefosni :)


Amúgy rovatot tévesztetettél hiába a fellengzős duma: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudomany..

2015. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tényleg màsodik??biztos hatott a vonzàs törvénye
2015. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Te citromos, tán reptoid vagy e ? :D Mellesleg tökéletesen igaz és egyet is értek azzal, hogy a szerelem táplálja a lelket és a szellemet is - jó esetben. Tehát valóban táplálék. És ugyanúgy, ahogy az étel minősége és elfogyasztása is egyéni dolog, a szerelem minősége is másként jelenik meg az emberekben. Aki nem élte még meg soha, hiába olvas Coelho idézeteket :)
2015. okt. 7. 09:28
 9/17 A kérdező kommentje:
4# Én is ugyanígy gondolom. Hozzátenném, hogy először egy személy váltotta ki bennem ezt az érzést. S később képessé váltam magam is erre a szintre hangolni. Ha az ember megtapasztalja, hogy nem feltétlen függenek az érzések a körülményektől, akkor képes lesz szabadon szeretni. Nem könnyű dolog, de igazán felemelő :)
2015. okt. 7. 09:32
 10/17 A kérdező kommentje:
2# Nagyon tetszik amit írtál !
2015. okt. 7. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!