Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az érdekes videóról?

Figyelt kérdés

Szerintem van valóság alapja.


http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY&feature=related


2010. máj. 12. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én hiszek a földönkivüli életben de ez egy nagy rakás kamu.Ha ez igaz is lenne akkor biztos fent lenne a jutubon:D nehogy elhidd
2010. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
OMG
2010. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
EZ KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs. És ha nekem van igazam akkor érdekelne miért jó az 1-2 p*csnek hogy szabadidejükben ilyen videókat csinálnak.
2010. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
azért van benne reláció,amit mond,mégha néhány p*cs is csinálta,akkor is pozitív üzenet a világnak!Nem tűnt fel,hogy az emberek kézzel lábbal próbálják a többit rávezetni a pozitív gondolkodásra,hogy szebb legyen a világ?Én Mellette vagyok az ötletnek,mert ha mindenki elkezd kicsit pozitívabb lenni a másikhoz,valószínű,hogy jobb lessz a világ,mint ahogy a plejádi is megmondta!És most nagyon nem lényeg ám,hogy ki készítette ezt a videót,de nem az volt a célja,hogy röhögjön,hogy ki hiszi el,hanem az,hogy felébresszen minket egy normális viselkedésre.Mégha nem is plejádi.Bár ez a szöveg igen nagy értelemre vall!Aki emberek közül ezt megérti,az jár a helyes úton.Mondjuk én a videó előtt is tudtam,pedig még nem láttam..Az a baj,hogy néhány kommentelő sem látja a fától az erdőt..mondjuk ha nem plejádi embernek(földönkívülinek) adná ki magát,akkor jobban megértenétek a szövegelését?Mert itt csak azon van a hangsúly,amit mond!
2010. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Biztos IGAZ... az UFOK valószinúleg pont megtanultak angolul -.-
2010. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az a lényeg amiről a video mondanivalója nem az, hogy ki készítette.
2010. máj. 13. 13:19
 8/20 A kérdező kommentje:
Bocs, 'ami a video mondanivalója'
2010. máj. 13. 13:20
 9/20 anonim ***** válasza:
nem tudom h igaz-e,de az tuti h van benne sok igazság és elgondolkodtató.
2010. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Ez igaz.Nézzétek végig az összes részt!Tisztuljatok meg!És ne beszéljetek csúnyán!Szeressetek!


És érezzétek fényt.Ha majd arra gondolsz,hogy leosztod ezt a valakit,és megmutatod neki hogy te ezt butaságnak gondolod,csak a rosszat erősíted.Többet lennél beteg,és többet lennél ideges.Szerintem te is békében akarsz élni.Szeretetben,megértésben,örömben,és pozitív élményekben lesz részed ha te is szeretsz,megértesz másokat,örömöt okozol másoknak, és pozitív leszel.

Ne gondolj rossz dolgokra!

Érezd a szeretetet ami körbevesz!

És gondolkodj ezen mielőtt válaszolnál a témára.

Szeress!

2010. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!