Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az érdekes videóról?

Figyelt kérdés

Szerintem van valóság alapja.


http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY&feature=related


2010. máj. 12. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szeretlek! :)))

és én is mindenkit szeretek,még aki nem érdemli azt is... :)

igaz,hogy a szeretet a legfontosabb,és legjobb érzés!

♥♥♥

2010. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

17:52 vagyok,köszi hogy felraktad ide:)

Már megnéztem az összeset.

2010. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Most nem azért de azt is monta hogy ne ilyegyünk meg hogy ha több ezer hajot látunk az égen , alig várom már ,

és hát azért ez elég érdekes , most gondoljunk bele mit csinálunk minden nap , eszünk, iszunk, és WC-re járunk jó ez kell is mert ez a életfentartásunk, de azon kivül mit???

dolgozunk éjel napal amikor nem akkor meg tv-zünk netezünk vagy esetleg valami mást, de nem tanulunk nem fejleszük tudásunkat a kormánynak téleg az emberek tudását kéne fejleszteni, és az mi már amugy ezt már régebben is tudtam de az hogy a földön 50 év alat fejlötünk egyit már 3d tv-is van :D samsung hogyan mi a titok nem érdekel senkit hogy - hogy müködik , igaz engem se nagyon amikor azt akarnám hogy érdekeljen egy faj van elötem hogy héj itt áj meg mert ez nem jó :D

2010. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én is megnéztem az összeset!Lehet,hogy neked köszönhetem,hogy emiatt le fogok szokni a dohányzásról!!!Ezekkel a videókkal nem is tudod,mit indítottál el,hogy ide belinkelted!Az is eljut hozzá,aki nem hallott még erről,nincsenek véletlenek!!!Köszönöm én is!!
2010. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre nagyon érdekes de visszont azt nem monta hoyg szeresük egymást hanem azt hogy a tudatot fejleszük és azt is hogy pozitiv energiákat sugározunk nem tom hogy ez mért jó, de lehet hogy átvágnak és megeszik az agyunkat :D nem ám ...
2010. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én teleportálni tudok, tudom a jövöt és a multatt kint voltam a csillagrencerben és aligtalálam vissza. Olyan messzire jutottam , hogy olyan lényeket találtam , mint a gombák két három méter magasak és ugy szaporottak mint megsemisültek és utána ujak születtek helyetük.
2010. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy néhány ember elgondolkozott legalább rajta, hogy lehet benne valami. Én is sejtettem ezeket a dolgokat de mi tagadás teljesen ledöbbentem, hogy mégis lehetséges. Ilyen szempontból annyiba korlátozva vagyunk, hogy a változást szinte képtelenek vagyunk elfogadni.
2010. máj. 17. 21:25
 18/20 anonim ***** válasza:
Na most kíváncsi lettem. Megnézem.
2010. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mért a kormánytól várják egyesek, hogy a tudásukat fejlessze?
2010. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A 21:20-as hozzászólás is mutatja, hogy írni, mondani lehet bármit, amíg bizonyítani nem kell. Én meg 1264 éves vagyok. Ne légy olyan negatív már, és hidd el.
2010. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!