Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az embereket hogy...

Szerintetek az embereket hogy fogja érinteni a sok 2012-es jóslat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ha mégsem lenne semmi,akkor csinálnak valami hülyeséget..Sok elmeháborodott lehet nem viseli el,hogy nincs világvége(amikor már többen is mondták hogy ez a dátum nem erről szól)És csinálnak valami világméretű katasztrófát,hogy mégis nekik legyen igazuk?Vagy megint jön egy csoportnyi öngyilkos?Nem gondoljátok veszélyesnek ezt az egész dolgot?Mi van akkor,ha megzakkan néhány fanatikus??El tudjátok képzelni miféle dolgokat csinálhatnak,ha nem történik semmi?Én személy szerint el-se-tudom-képzelni,hogy vége lenne mindennek,mert ennek a világon semmi értelme!Esetleg ezt a spirituális felemelkedés dolgot tudom valamennyire is elhinni,mivel már tényleg ránkférne egy erkölcsi "megváltás",és mejújjulás.De ha nem lesz,én attól sem leszek kiakadva,de lehet olyan,aki már ettől is kiakad,és repülni próbál-meghal..most biztos azt gondoljátok,hogy aki hülye haljon meg,de szerintem aki ilyeneket csinál az idegileg gyenge,szal nem hiszem,hogy nem kéne foglalkozni vele,elvégre ő is ember..én úgy gondolom,hogy megint kezdődik egy olyan időszak,mint 2000 előtt,csak szerintem sokkal durvább lessz a vége..lehet az is,hogy sok hülye előidézi nekünk,ami nem jönne el..Ti hogy gondoljátok?Nem féltek a fanatikusoktól?Mert sokszor gondoltam már erre..egy hülye pletyka miatt képesek meghalni,és nem érdemlik meg szerintem,még akkor sem ha hülyék!Azt kéne előszedni aki kitalálta ezt az egész világvége akciót,mert azok bizony nem a szegény maják,mert már mindent rájuk fognak..
2010. máj. 13. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos szinte biztosan lesznek tömeges öngyilkosságok. Mindig vannak emebrek, akiket rá lehet venni erre.
2010. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és vajon nem lehetne ezt valahogy elkerülni?Én nem akarom,hogy bárki is megölje magát ilyen marhaság miatt... :S :(((
2010. máj. 13. 11:20
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
mert mi lesz 2012-ben? csak én nem vágom miről van szó ?
2010. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
lehet, hogy most egy kicsit bunkó leszek, de lehet, hogy azért találták ki ezt a 2012 sztorit, hogy sok ember megölje magát és fogyjon a népesség. bár nem fogyna sokkal..
2010. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
83%

Először is. Az ember már évezredek óta gyártja a világvége-elméleteket. Az első keresztények azt hitték, hogy vezetőjük, Jézus még az ő életükben visszatér (elhozva ezzel a végidőt). Aztán jött az első ezredforduló. Aztán a pestis időszaka. Aztán a világháborúk, végül a millennium. Egyik sem volt helyes jóslat, épp ezért 2012-től sem várok semmi különöset.

Másodszor: attól biztos nem kell tartanod, hogy bárki direkt valami katasztrófát előidézne, csak hogy igazolja a jóslatot. Ahhoz kevés az a néhány fanatikus. Én még egy repülőgép eltérítését sem nézem ki belőlük.

Harmadszor: az öngyilkosságokat sajnos nem lehet "megelőzni". Aki ilyet tervez, az szerintem amúgy sem a világvége miatt teszi, hanem mert nincs rendben nála valami. Az élet tiszteletét a társadalomnak kéne az emberekbe nevelnie, de hát ez a mai "modern" világban sajnos csak egy álom marad...

2010. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hát,az nagy civilizálatlanság lenne,inkább a gyerekszületést szabályozzák,ha túlnépesedés áll fent!Valamiért olyan együttérző vagyok mostanában,és nem szeretném,ha csak kevés ember is meghalna ilyen baromságok végett..Lehet hülyén hangzik,de nagyon érzékeny vagyok más emberek sorsára,sokszor sírok is,ha olyan emberről hallok,aki nem azt érdemli amit kap..valahogy nem lehetne változtatni ezen az egészen?

Vajon én vagyok az egyetlen,aki a szívén viseli az emberek sorsát? :(

2010. máj. 13. 11:58
 7/17 A kérdező kommentje:
akkor hogy lehetne a mai modern világot jobb irányba terelni?Tényleg sokat filózok erről..biztos van még ilyen ember,mint én,nem??
2010. máj. 13. 12:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Majd csak lesz valami "hozzáértő", aki megmagyarázza a birkáknak, hogy miért nem jött el az Armageddon. :P
2010. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Azért nem kell attól félni szerintem, hogy semmi nem lesz 2012-ben. Az már csillagászok által bebizonyított tény, hogy pl. lesz teljes sötétség, mert pont olyan bolygó állások lesznek, amik a napot teljesen takarják...

Gondolhatjátok mekkora tömeghisztéria lesz....

Egyébként meg úgysem mondanák meg nekünk, mert már most hisztéria lenne....

2010. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, világvége nem lesz, attól még nagyon messze van nem csak az emberiség, de az univerzum is. Viszont biztos, hogy lesznek birkák, akik "megelőzik" az "eseményt". Miért? Mert ez a sok "mese" olyan, mint a hipnózis, meg az egyik jellegzetes jelenet a filmekben, amikor szakadékon mennek keresztül, és a tériszonyos, kicsit lassan haladónak azt mondják, hogy "ne nézz le", erre azonnal lenéz, ha nem mondanák neki, eszébe se jutna lenézni, ez egy automatikus reflex.
2010. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!