Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon félek este a sötétbe...

Nagyon félek este a sötétbe elalvás előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha lefekszek egyből letakarom a fejem,mert fèlek hogy làtni fogok valamit,ès alig vàrom hogy reggel legyen ès vilàgos.Mindig hallok kis zajokat,ès a làbamon mindig èrzek ílyen kis àram szerű csipèseket.Azt hittem eddig hogy az izmaim csinàljàk,de csak este èrzem ezt ha lefekszek.3nagy tükör van a szobàmban azt olvastam hogy le kell őket takarni mert azon közlekednek a szellemek.Mi legyen?
2017. ápr. 9. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak beképzeled magadnak. Először is a sötét és a csend egyben frusztráló érzés tud lenni sokak számára. Főleg, hogy ha az agyad is elkezd kattogni butaságokon. Dede, a tested játéka csak, ahogy elernyednek az izmaid. 😊 A tükörrel kapcsolatban jo a meglatasod. Sok hiedelemben ugy tartják hogy a tükör a túlvilág es a mi világunk közötti egyik kapocs. De nem kell ilyenektől tartanod. Vagy esetleg úgy gondolod, hogy igen?
2017. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg szerezz be konnektorba dugható éjjeli fényt, az egy kicsit megvilágítja a szobát. Itt van pár példa:

[link]

2017. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Akkor miert nem kapcsolsz valami kis villanyt es takarod le a tukroket?

A kerdesedben a valasz, felesleges volt feltenni

2017. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
van félnivalód a tükröket takard le de inkább vidd ki a szobából mert nem csak a szellemek de mindenféle szörnyek is be tudnak hatolni a szobába és talán még beléd is
2017. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés..:D

Valahol olvastam neten, hogy ha képes vagy szembenézni a félelmeiddel, akkor már nincs "hatalmuk" feletted.

Én tettem egy próbát...

12-13 éves lehettem, és detto ez volt a bajom.

Egyszer rászántam magam, hogy kimegyek hajnalban (egyedül) az erdőbe, és legalább 1 órát ott töltök.

A hatalmas félelmem, hogy sötét volt, meg hogy "Istenem mi történhet velem" gyorsan elmúlt...

Sőt, olyan szinten túl léptem a félelmen, hogy meg kedveltem a "sötétet".

Engem (komolyan) a sötét már megnyugtat...:D

Tegyél egy próbát, szerintem menni fog.:)

2017. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Ne félj. Játsz magadnak (természetesen elalvás előt) a Spidermannal. Vagy nézd meg előtte egy ifjúsági filmet, mint mondjuk a Végállomást, démonok között vagy Boogeyman (legalább is asszem az a neve) Aztán meg ott van még a Rémálom az Elm utcában, Annabelle, Kör, Átok, Tükrök, stb. Viszont ne tévesszen meg a cím, mert ezek egyáltalán nem ijesztőek vagy ilyesmi.
2017. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A tükör elvileg tényleg nem jó,de nem a szellemek miatt. Próbálom spirituálisan értelmezni ezt,ahogyan te is láthatod a dolgokat. Aki nem hisz benne az inkább ne is adjon tanácsot.Az nem használ,ha azt mondjátok,hogy nem is létezik,hülyeségeket gondol.

Szóval,ha ott is vannak,nem bántanak. Sokkal nagyobb a rezgésük ez által erősebbek. Nincs testük,amivel bánthatnának téged. Ráadásul már rég megtették volna,ha akarnák. Igaziból világosban is ott lehetnek,csak akkor látsz,nincs mibe belegondolni dolgokat. Csak mond magadban : Térjetek haza a fénybe,hagyjatok aludni. Ez az univerzum törvénye.

Nem zargatnak,ha te azt nem akarod :)


Aki hülyének gondol,csak tessék. Én legalább segítettem együtt érezve és az ő nézetei alapján segíteni.

2017. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Asszem végállomás helyet végső állomást kellett volna írnom, mert az akció film. De mindegy. Szép álmokat és számolj pokol kutyákat elalvás előtt. 😇 😈
2017. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező

Nézd meg a Tükrök című filmet és mindent meg tudsz róluk. Bízz bennem nem fogsz félni, bízz bennem! 😏

2017. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Egyszer az unokaöcsémmel nézettem meg a Motel-t amikor én vigyáztam rá azóta sem kérnek fel vigyázzak a kölökre vagy akárkire. 😇
2017. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!