Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha, este...

Miért van az hogyha, este becsukom a szemem egész képeket látok magam előtt?

Figyelt kérdés
Például egyszer azt láttam hogy egy ló szaladt,aztán nutella folyt a nyakából.
2011. szept. 21. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nekem is szokott lenni, hogy becsukom a szemem, még nem alszom, nem gondolok semmire és hihetetlen képek villannak be. Szerintem ez olyan mintha álmodnánk, de még ébren. Talán a fáradtságtól van. Ilyenkor elkezd már az agy feldolgozni a napi eseményeket, amit egyébként alvásnál szokott.
2011. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne füvezz annyit!
2011. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az első írta, a fáradtságtól van. Mintha már ébren elkezdenél álmodni. Nekem is szokott ilyen lenni.
2011. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
azt hogy álmodsz bakker
2011. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 x) ***** válasza:
Hát ez már olyan félálom szerűség mikor már csak egy kicsit vagy ébren. De akiknek nagyon jó fantáziájuk van azoknak éber állapotban is jelennek meg néha képek :) Nekem néha arcok.
2011. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nútelás! XD
2011. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nutella folyt a nyakából"

Szerintem nem nutella volt, és nem a nyakából folyt. :DD


Az ébrenlét egyenletesen megy át álomba, nincs átmenet, főleg ha valaki eleve álmosan fekszik le. Szerintem már álom volt, csak az agyad még nem kapcsolt át teljesen "alvás-módba".

2011. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD viccesek vagytok am csak hülyeségből teszek fel ilyeneket és kérem a binkók kiméljenek
2011. dec. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!