Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha erősen gondolunk valakire...

Ha erősen gondolunk valakire azt ő megérzi?

Figyelt kérdés

Esetleg, azt is el lehet érni, hogy valaki ránk gondoljon?


Sokszor úgy érzem sok a véletlen.


Konkrét példa:

Tetszik egy lány, szerintem én is tetszek neki, de sose mondta el. Nagyon sok esetben, ha mondjuk rá gondolok, vagy azt elképzelem, hogy ő most éppen rám gondol, akkor ott van ugye a facebook, és mindig akkor jön fel chatra.


Vagy pl erősen elképzelem, hogy előveszi a telefonját, megkeres engem és rámír.

Többször volt már hogy elképzeltem ezt, és írt.

Ennek a lánynak, én úgy érzem tudom írányítani a gondolatait.

Amikor találkozunk és belenézek a szemébe, nem is kell hogy megszólaljon, mert értem a gondolatait...


Csak félek hogyha bárkiről beszélnék erről, elmebetegnek nézne :D



2017. ápr. 14. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted mit éreznek akkor a híres emberek, politikusok?
2017. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Hazajösztök a suliból, mindketten facebook függők vagytok, szoktatok beszélni. Nincs ebben fura.

Inkább mondd el neki, hogy szereted és éljetek boldogan.


https://www.youtube.com/watch?v=1Fp4yRDEVyM

2017. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem random emberek érzésire gondolok, hanem akik közel vannak, szeretnek vagy ismerem őket.


Munkahelyen is pl, jönnek új kollégák, nem kell megszólalniuk, már előtte elképzelem milyen ember, és mindig jókat érzek. Vagy egy tekintetből is nagyon sok mindent leszűrök, és mindig bejönnek az érzések.

Sokszor fura ez

2017. ápr. 14. 23:15
 4/13 A kérdező kommentje:
Lucifer, mind a ketten dolgozunk, más munkahelyen másik városban, csak egy környéken élünk, 20on évesek vagyunk
2017. ápr. 14. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
És szerinted az miért van, hogy kiírnak itt egy kérdést, gondolom válaszolok rá, aztán nem. Megnézem később és pont azt írta valaki, amit akartam?
2017. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valamennyire, de hogy tudatában is lesz-e, nem tudni.
2017. ápr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
már kezdtem örülni,hogy rám gondolsz,de nem,mert én nem szoktam a fiúra ráírni
2017. ápr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy megérzi, hozzád is fog menni feleségül.
2017. ápr. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én üzentem Bélànak telepatikusan hogy boldog nyuszit..🐰🐇
2017. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 thoomas26 ***** válasza:

Ha bárkire gondolunk, a gondolatunk (időkésés nélkül) azonnal megjelenik a gondolt személynél/személyben. Az más kérdés, hogy a legtöbb ember ezt nem érzi. Erre tudatosnak, erre érzékenynek kell lenni. Nem vagyunk egyformák, van akinek küldőként van nagyobb képessége, van akinek fogadóként, esetleg mindkettő. Vannak, akik (akár karmikus kapcsolat esetében) egy hullámhosszon vannak, szinte érzik egymás gondolatát.

Visszatérve, ha kettőtök között - bármilyen okból is - fennáll egy ilyen, erősebb kötelék, illetve mindketten érzékenyebbek vagytok rá, akkor elképzelhető, hogy tudsz hatni rá. Rá gondolsz erősen, és ő egyfajta sugallatként, érzésként fogja fel, s gyakorlatilag követi, amire "kérted", hiszen azokat (szinte) saját gondolataiként értelmezi.

Bárki elmebetegnek nézne, aki nem érti ezen folyamatokat. :)

2017. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!