Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem ez az utam, miért...

Ha nem ez az utam, miért ragaszkodom ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Alapvetően úgy érzem helyén van az életem. Igyekszem tanulni a hibámból, próbálok elfogadóan tekinteni magamra és másokra. Igyekszem mindenkihez szeretettel fordulni, még ha nehéz is. Megfelelő munkakörnyezetet teremtettem magamnak. Szóval azt kell mondjam, gondom nem sok. Viszont egy valamibe bele vagyok betegedve, az pedig a társtalálás. Már szinte fáj, annyira szeretnék egy igazi párkapcsolatot. Ha néha valakivel összehoz az élet igencsak pórul járok. Igyekeztem megélni ennek a fájdalmát is. De mégis mindig ugyan az történik. Mi lehet az oka, hogy ez az amire annyira vágynék, hogy szinte belebetegszem a hiányába ennyire nem akar megvalósulni? Ha ennyire vágyom rá, akkor csak ott lehet a sorsomban, nem?
2017. ápr. 24. 22:03
 1/1 thoomas26 ***** válasza:

Ha valamihez túlságosan ragaszkodsz, ha valamit túlságosan szeretnél, már-már görcsösen, akkor lehetséges, hogy pont az ellenkező hatást váltod ki. Ha egy picit lazítasz rajta, lehet, hogy gördülékenyebben fognak menni a dolgok. Továbbá próbálj rájönni, hogy mi az a közös a kudarcokban, ami végül magát a kudarcot okozza. Mi az, amin változtatnod kellene. Mi az, ami miatt pórul jársz mindig. Valószínűleg kell lennie egy közös nevezőnek az eseteidben. Ha azt megtalálod, s tudsz rajta változtatni, több eséllyel működhet a párkapcsolatod.

Ha annyira vágysz valamire, még nem jelenti feltétlen azt, hogy benne is van a sorsodban. Ha valamire, amire vágysz, kisebb, majd végül nagyobb sikerre viszel (akár sok munka árán is), akkor az valószínűleg a sorsod része. Azonban, ha bármit teszel, mindig csak korlátokba, akadályokba ütközöl, akkor lehetséges, hogy csupán a vágy feletti uralkodásod a leckéd.

Hogy e kettő közül melyik igaz a te esetedben, erre kell rájöjj.

2017. ápr. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!