Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet a világegyetemben, a...

Lehet a világegyetemben, a föld bolygónkból mégegy?

Figyelt kérdés
Ami ugyanolyan, mint a mi bolygónk.

2017. ápr. 26. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kizárt. Ezen én is gondolkoztam már. Lehet hogy van még egy hasonló tejútrendszer csak millió fényévnyi távolságra. Lehet az is hogy több bolygó szerepel abban a rendszerben. Ha odáig fejlődik a technika akkor lehet hogy majd utazhatunk a bolygók között 500 év múlva.
2017. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tudósok szerint már meg is találták egy másik naprendszerbe.
2017. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen a Mennyország


ebben bizzatok ne másban

2017. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mennyország igazságai

Szabad Gondolat


https://www.youtube.com/watch?v=SovfwPUJoyc

2017. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thoomas26 ***** válasza:
A Világegyetemben nemhogy még egy, de (emberi ésszel felfogva legalábbis) végtelen ahhoz hasonló bolygó létezhet, mint a mi Földünk. Hogy pontosan ugyanilyen, annak már kevés lehet a valószínűsége.
2017. ápr. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanilyen nincs. De megszólalásig hasonló minden bizonnyal megszámlálhatatlanul sok van.

Ez olyan mint pl. Egy ujjlenyomat, vagy egy emberi arc. Egyedi de végül is egyazon faj.

2017. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!