Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem ismeri és nem használj...

Aki nem ismeri és nem használja a Titkot, az nem boldog ember?

Figyelt kérdés

Az, aki elutasítja, hülyeségnek tartja, az nem tud boldog lenni?

Mert ugye aki szerint ez hülyeség, az úgy véli, hogy nincs szükség pozitív gondolkodásra, bármire gondolhat, úgysem fogja bevonzani. Aztán ugye a negatív ember bevonzza a negatív dolgokat :)

Szerintetek lehet boldog az olyan?

(Én hiszek a Titokban, csak most volt egy olyan szakasza az életemnek, amikor nem alkalmaztam, próbálok éppen visszaállni :) )


2017. máj. 6. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A Titok baromság. Mármint komoly, okkultizmusban járatos ember szemében (is). A pozitív gondolkodás tényleg öngerjesztő, ahogy a negatív is, de ahhoz, hogy valaki pozitívan gondolkozzon, nem kell ebben az egyébként a hermetikus mágia törvényeit kiforgató, összemosó marketing hülyeségben hinnie.
2017. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És te például boldog ember vagy? :) Sikerül minden fontosabb dolog? Meg vagy elégedve az életeddel? Sokat gondolkodsz pozitívan?
2017. máj. 6. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, köszönöm kérdésed.
2017. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na ez volt a kérdés, hogy a szkeptikusoknak sikerül-e az, ami azoknak, akik hisznek a Titokban.
2017. máj. 6. 18:56
 5/13 thoomas26 ***** válasza:
50%

Mindannyian valójában lelkek vagyunk. A léleknek egyetlen egy dolog kell, hogy boldog legyen, nincs más útja. Az, hogy szerethessen és hogy viszont szeressék. Ha ez fennáll, a lélek (s vele együtt maga az ember is) már boldog. Ha használja a titkot, ha nem - ugyanis ez a titok.

Az viszont tény, hogy a pesszimista ember jóval kevesebb eséllyel lehet boldog, mint az optimista. De én úgy vélem, hogy akinek van kit szeretni és tud is szeretni, s őt is viszont szeretik igazán, az eleve pesszimista nem lehet.

2017. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Megválaszoltam az első válaszomban is, nem szükséges ebben hinni, hogy pozitívan gondolkozzon az ember. Mellesleg én nem szkeptikus (kétkedő) vagyok, hanem pontosan tudom, miért hülyeség és alapjában véve működésképtelen az a rendszer.
2017. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi a rák? Én nem ismerem a "TITKOT", de mégis úgy vélem, hogy boldog vagyok. Egyáltalán mit kéne bevonzani? Sokszor vagyok negatív, negatív gondolataim vannak, de mégsem érzem, hogy negatív dolgokat vonzanék be. Nem programozom be az agyamat, hogy negatív vagy pozitív legyen csak alkalmazkodom az adott körülményekhez. Nem is foglalkozom olyasmivel, mint a bevonzás meg ilyesmi.
2017. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Én nem hiszek a titokban, és nem is használom.


Ennek ellenére a 16 éves koromban össszeírt célokat elértem, és elégedett vagyok az életemmel.

2017. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
67%

Én kipróbáltam, csináltam vagy fél évig. Nem igazán változott semmi.

jelenleg nem csinálom és teljes életet élek.

Amikor csináltam is boldog voltam és most is. Nem érzek különbséget.

A Titok inkább az önbizalomhiányos embereknek való. Náluk valóban használ, a pszichológus is a pozitív megerősítésre épít nagyon sok terápiát.

2017. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
A boldogság adott. Láthatod a világot, de te döntöd el, hogy milyennek. Minden szemszög egy igazság ès mint bizonyítja valóságát használójának.
2017. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!