Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok az ötletemhez?

Mit szóltok az ötletemhez?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriában az első kérdés helyére egy link kellene kerüljön, mely egy olyan oldalra vezet, ahol egy szakképzett és hozzáértő személy leírja, hogy melyik csillagjegy képviselői melyikkel találnak, és hasonlóan az aszcendeses dologról is stb.

Így megspórolnánk a napi húsz ilyen kérdést: "nyilas fiú-nyilas lánnyal talál?"

Különben is, inkább keressenek rá egy ezzel foglalkozó oldalon, mert itt bárki írhat bármit, és ők szentkönyvnek veszik...

(Kérdésem háttérértelmét keressétek :)


2010. máj. 16. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spciel tetszik,én vevő lennék rá :D
2010. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha:) Szerintem is jó ötlet:)
2010. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ki fogja megcsinálni? Ötletnek nem rossz, de úgysem lesz eredménye...
2010. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy marad a hülye kérdésre hülye válasz alapelv :)
2010. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi a háttérértelme a felvetésednek? több látogatót akarsz a horoszkópos oldaladra? Vagy unod a nyaggatásokat.

Ha jó szándékú vagy és nem hasznelvű akkor nincs háttérértelme amit leírtál csak az amit leírtál. A kombinálást kerüld, nem értesz hozzá.


Az ötlet jó, de csináld is meg.

2010. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!