Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok az ötletemhez?

Mit szóltok az ötletemhez?

Figyelt kérdés

Most így nézek ki:

166cm/52 kg.

Sportolok,picit izmos a hasam,a fenekem sajnos nem túl nagy,de kerek.A combom nem vékony,izmos,de nem húsos.

A mellem közepes nagyságú.

Fekete hajam van(festett,egyébként sötétszőke),félosszú és tépett fazon.

Néha eljárok szoliba,2 hetente kb 10percre,mert hamar lebarnulok és a nap is szépen fog.Az ajkam telt,piros.

Az arcom mások szerint egyedi,elég sok férfi megnéz az utcán és a nő ismerőseimtől és kapok pozitívumokat.

Alapjáraton elégedett vagyok magammal,jól érzem magam a bőrömben ,de mindíg szeretnék javítani valamin.

Azt tervezem póthajat rakatok fel és műkörmöt,mert az eredeti körmöm sokszor beszakad,ezért mindíg rövid.

Ha póthajam lesz és műkörmöm,nőies ruhákba járok,(Picit sejtet ezt azt,de nem ri..ancos),magassarkúba és sminkelem is magam(púder,szempillaspirál,szemceruza néha egy kicsi arcpír)akkor már a műnő kategoriába fognak sorolni?

Ne értsétek félre,abszolút nem szeretném,de annyira szeretnék hosszú hajat.Nameg ezek a körmök sem túl igényesek ilyen picin.

Sokan nagyképűnek gondolnak amíg nem ismernek,vajon ha válltoztatok ez csak erősödni fog és még unszimpatikusabb leszek a nőknek a férfiak pedig könnyűvérű nőnek gondolnak majd?

A póthaj természetesen eredeti,ujonnan vásárolt.Nem csak pár száll,ami cafatokban lóg és szép átmenetet készítettnék a fodrásszal,tehát fel sem tünne talán,hogy nem a sajátom.A műköröm hegyes,de nem 2centis banyaköröm.


2011. júl. 4. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen hegyes. Szerintem az nagyon gáz :S

A póthajjal nekem semmi bajom én is akarok egyszer,a ruha ötlet tetszik. =)

2011. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak hogy abszolut hülyeségre készülsz, hanem azt is teszel magad már. Fehér bőröd van és sötétszőke hajad? Ezek a legszebb tulajdonságok hajban és bőrben is, miért fested és miért jársz szoliba? Tudom hogy nem fogsz rám hallgatni, de hidd el hogy MINDENKINEK az eredeti hajszíne áll jobban.

Ha szeretnél hosszú hajat növeszd meg. Egyrészt mert az hogy póthajad van látszik, mégpedig onnan hogy nagyon sok tincsed rövidebb mint a póthaj, és ez akárki akármit mond, lászik. Műköröm szintén hülyeség; én senkinek nem hiszem el hogy ne tudná ápolni a kezét, mindenki tudja, csak kérdés hogy nem lusta-e rá.

Az hogy nőiesen öltözködsz jó, ha valóban nem az a párducmintás miniruha típus.

Szóval én ezt az egészet abszolut nem értem, te dötésed, de szerintem hülyeséget csinálsz már most is.

(Ja, és azáért az sem mindeggy, hogy 15 vagy 25 éves vagy. Ha nem vagy legalább 18, akkor még nevetségesen is néznél így ki)

2011. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
A fekete műhaj szolizott bőr tipikus plázacica feeling.A többi az rendben van telesen.A magassarkú az a nőkhöz való.Azt sosem szabad eldobni:)De akkora körmöd ne piros legyen mert az már tényleg arra menne.Ha tizenéves vagy akkor ezt semmiképpen nem csinálnám mert akk általában szoktak szólni h "mekkora egy ribnc hogy ilyen fiatalon így néz ki"
2011. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, és miért idegen emberektől kérdezed ezt a hosszú lére eresztett kérdésedet. Nem látunk, nem tudunk rólad egyebet, mint amiket leírtál. Szerintem Te határozottan eldöntötted már, mit teszel, tehát tedd! :)
2011. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha GyKra raksz fel képet biztos műnőnek, meg ribancnak neveznek.

Ne légy mű főleg ha így természetesen szépnek tartanak. Csak ezt tudom tanácsolni, viszont szép is lehet, ha nem mész át abba a nagyon sminkes flegma kategóriába.

2011. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon tetszene és szeretném megcsinálni,de mégis érdekel mi erről az emberek véleménye.

Akkoris,ha negatív,mert legalább tudom mire számítsak.

A szakmám miatt a körmöm eléggé meggyengült(vegyszerek miatt).Szedek vitaminokat,ápolom,de sajnos nem javul a helyzet,amint nő egy icipicit már be is szakad.

Már volt,hogy az eredeti hajszinem festettem vissza,mert akkor eldöntöttem,hogy most aztán szép hosszú lesz,festés és minden káros tényező kizárva.Hát akik fekete hajjal ismertek azok kb.elszörnyedtek,hogy fakó,jelentéktelen lett az arcom.

Nem a hajszínnel volt baj,csupán az arcom karaktere teljesen megválltozott,úgyhogy maradtam a fekete színnél.

Várom még a válaszokat és köszönöm az eddigieket!

2011. júl. 4. 18:46
 7/15 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok egyébként.

Nem,Isten ments,hogy tükörben pózoljak flegma fejjel,ez még tini koromban sem volt jellemző,nemhogy most:)

2011. júl. 4. 18:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez már műnő... Nem tudom hány éves vagy, de ez inkább kicsit szánalmas feltűnési viszketegségnek számít.

Póthaj? Mi a francért nem növeszted meg a saját hajadat?

Műköröm még talán oké, bár nekem természetes, és erős körmöm van, ha rárakatod a műkörmöt még rosszabb lesz... Csak kicsi ápolást kellene ráfordítani, vitaminok szedése, illetve védő körömlakk vitaminos...

2011. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Mi a francért"?Csak mert talán évekbe telne és én ki akarom élvezni a fiatalságom.Egyszer él az ember,nem várhatom,hogy talán 3 év mulva derékig érő hajam lesz,addig kitudja mit hoz a sors ,meg is halhatok.

Annak örülj ,hogy neked egészséges a körmöd,de legközelebb olvasd el amit írtam,mielőtt elitélsz.

Gondolom Te nem nyulkálsz minden nap szőkítőporba.

Sajnos a munkám elég pörgős,nincs időm mindíg gumikesztyűbe dolgozni...meg a főnököm sem különösebben tolerálja,ha ilyenekkel vacakolok.

2011. júl. 4. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, később olvastam el, mert közben írtam, míg válasz érkezett, így jóformán, amit mondtam, felejtsd csak el :)
2011. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!