Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap előtt játszottam az...

Ede Tóth kérdése:

Tegnap előtt játszottam az Ouija táblával remélem nem fog semmi baj történni, mert fura dolgokat tapasztaltam, mi tehetnék most?

Figyelt kérdés
Egyedül próbáltam ki,sötétben gyertya fény mellett a padláson és egy óra járásával megegyező kört csináltam,majd kérdeztem,hogy van e ott valaki,komolyan vettem és kicsit féltem.Fura módon olyan volt mintha idegrángás következtében öntudatlanul magától mozgott a kezem és olyan név jött ki,hogy XIX aztán inkább abba hagytam de azóta is ha felmegyek a padlásra fura érzéseim lesznek,rossz közérzet és szédülök is.Meg kaparó hangokat hallok az ajtónál

2017. máj. 16. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
A Tripla X volt az csak elírta a nevét
2017. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
A fa@t rémisztgeted magad hül.e gyerek...
2017. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2017. máj. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Látom nem vesztek komolyan,de én még mindig rettegek!És segítséget várok valakitől aki ért az ilyenekhez nem tőletek,akik nem tapasztalták meg milyen ijesztő érzések mennek át rajtam!
2017. máj. 17. 06:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első körben amivel megpróbálkozhatsz, hogy felmész a padlásra, és tisztelettudóan bocsánatot kérsz az entitástól, elmondod neki, hogy nem akarsz semmi rosszat, majd megkéred, hogy távozzon. Ha szerencséd van ennyivel megúszod. Fontos, hogy ne legyél parancsolgató, hanem alázatos.
2017. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!Bár egyébként szépen kérdtem mindig,de megteszem amit mondtál csak tényleg nehéz lesz ott fent tartózkodni,mert mindig szédülök amikor minimum egy percet eltöltök ott az eset óta.És mi van ha gonosz szellem az mit tehetnék?
2017. máj. 17. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szórj sót a padlásnak a sarkába, és a padlás feljáróra egy só csíkot, hordj magadnál, vagy az ágyadnál tarts szentelt vizet. Ennyi jut jelenleg eszembe.
2017. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szenes43 ***** válasza:
100%

A sőt tartogasd a bablevesbe mert kb. annyira hatásos mint a fokhagyma és hasonló praktikák.

Szerintem ott hibáztál hogy beijedtél és abbahagytad. Mikor megjelent köszönteni kellett volna a táblára írott szöveggel és miután elváltok elköszönni és útjára bocsájtani békében.Ott a táblán az üdvözlő és az elköszönő felirat és akkor kerek a dolog ha van egy kezdete és egy vége.

2017. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam szépen meggyőzni,de még mindig fura érzéseim vannak és a suliban is romlottak a jegyeim.A szentelt vizet mindenképpen alkalmazom,hiszen szerintem rossz szellemet engedtem magamhoz közel.
2017. máj. 18. 14:16
 10/12 Pharaon ***** válasza:
Én is gondolkodtam már hasonlón. Építettem is nagy érzékenységű erősítőket. De a hálózati 50Hz annyira bezavar, hogy csak távol az elektromos hálózatoktól lehetne használni.
2017. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!