Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvény /mágia meg a...

Vonzás törvény /mágia meg a sors/karma hogy fér meg egymás mellett?

Figyelt kérdés
Marmint, ha előre elrendeltetett a sorsom, akkor hogy lehet rá hatni akár mágiával, akár vonzás törvénnyel? Ha meg van írva a sors, akkor úgy lesz ahogy kell, nem? Szóval ha csóró vagyok akkor tudok pénzt csinálni, ha a sorsom a nélkülözés? A magányos vagyok tudok párt mágiázni, ha sorsnak egyedüllétet választott a lelkem?
2017. máj. 18. 17:38
 1/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Úgy, hogy van szabad akaratod is. Az életed nagyobb történései és a főbb körülmények eltervezettek, de a többi dologban van mozgástered.

Ha pl. a csóróságot vesszük:

- ha nem mész el dolgozni vagy valamivel pénzt keresni, akkor nyilván nem lesz pénzed, és előbb-utóbb éhen halsz.

- ha viszont dolgozol, lesz pénzed is és nem halsz éhen.


Szóval döntései mindenkinek vannak az életben, ezek által formáljuk meg a jövőnket. Ugyanígy tudod alkalmazni a vonzást is, stb.

2017. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy történet:)


nem akartam hinni a sorsban, de az nem azt jelentette, hogy nem is létezne.

csoró voltam egész életemben, szakadt lukas ruhákban és cipőben mászkáltam, még buszjegyre sem volt pénzem.

Aztán egy nap piszkosul elegem lett.

Kértem a sorsot, hogy adjon egy olyan jelet, amit nem tudok félreértelmezni, és tudom majd mit kell csinálni.

Sosem felejtem el azt a délután.

Délután lett volna fizetés, már egy forintom sem volt otthon.

A főnök nem ért oda a fizetéssel, így pénz nélkül indultam haza.

Ahogy felszálltam a biciklire, nagyon eső jött, behúzódni sem tudtam sehova.

Tekertem a városon keresztül, hogy ne ázzak meg annyira, de mindegy volt, mert egy perc alatt bőrig áztam.

Majd a nagy tekerésben csak ennyit kérdeztem, MIÉRT ENGEM???

Ekkor egy hatalmas durranást hallottam, és a bicikli nem ment semerre, durrdefekt, szétnyílt a gumi is a szakadó esőben.

Mondom ilyen nincs, azt néztem hova tudnék bemenni.

Ahol kidurrant a gumi pont egy lottozó volt ott.

mondom ilyen nincs, ez lenne a jel?

Az utolsó forintjaimból vettem egy szelvényt.

És ennyi volt, innentől egész máshogy folytatódik a történet:)

nyaralás, pihenés, házvásárlás, autóvásárlás.


Szóval valahogy így:)

2017. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahogy így fogalmaznam meg ami bennem zajlik: Hiszem és tudom, hogy létezik az, amire vágyom. Néha csurran cseppen is belőle, olyankor még sziklaszilárdabban állok az életemhez, meg ahhoz, hogy minden rendben van és lesz. Viszont többször ér csalódás mint várnám és olyankor egyszerűen nem értem, hogy keveredhettem ugyan abba a kátyuba. Most megint abban vagyok sajnos és akármennyire küzdök azért, hogy megkapjam, megéljem amire vágyom, nem nagyon látom eredményét. Most kicsit olyan mintha haragudnék a lelkemre. Kicsit meghasadva érzem magam. Ilyenkor mi van?
2017. máj. 18. 18:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban sokszor kapom ugyan azt a kátyút, amit próbálok minden alkalommal feladatnak tekinteni, másképp megélni, megélni megoldani, tanulni. De mára belefáradtam és nagyon unom.
2017. máj. 18. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy a mesekönyvek a polcon.
2017. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez mind ugyanaz.

Sors az már most is létező másik időpont. Mágia időbén létezik. Sorsod ellen nem tudsz tenni. Vannak szavad döntéseid, amit belülről te hoztál, de felülről előtlre elrendelt tény, ami mindig is így volt s kesz, örökké.

2017. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan ugyanazt a "feladatot" kapod, akkor az azt jelenti, hogy ott még valamit nem oldottál meg. A vonzással kapcsolatban pedig nem mindegy, hogy magát a dolgot, amit el szeretnél érni, a hiány állapotából szemléled-e vagy sem. Mert ha a hiány állapotából, akkor ezekkel az érzésekkel tulajdonképpen magát a hiányt teremted újra.

Ha pl. visszatérünk a csóróságra, annak sok oka lehet. Pl. egy régi negatív minta, mondjuk olyan, hogy "csak pénzből lehet pénzt csinálni", vagy "pénzt csak vérrel és verítékkel lehet szerezni". Ezek közül egyik sem igaz, illetve csak akkor, ha ezt teremted saját magadnak. Vagy ha pl. elítéled a gazdag embereket, mert nekik van, neked nincs, vagy bármi már miatt, akkor neked nem lesz sok pénzed. Mert a gazdagság elítélésével magát a pénzt ítéled el, így meg elég nehéz szerezni. :)

2017. máj. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Az általános tömegvonzás törvénye a következő: bármely két test, anyagi részecske kölcsönösen vonzóerőt fejt ki egymásra, amely erő nagysága pontszerű testek esetében egyenesen arányos a két test tömegével, és fordítottan arányos a köztük levő távolság négyzetével.
2017. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!