Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

A kristályokat, ásványokat milyen időközönként kell tisztítani, tölteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kristály, ásvány, tisztítás, töltés, karlánc

05-19 23:03  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Attól függ, de a kriptonitnak a közelébe se menj, bármennyire lemerült! :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 05-20 00:13 Privát üzenet
A hegyi kristályon látszik, ha már nem áttetsző, hanem koszos (belül). A többi, ami nem átlátszó, azt nem tudom. De szerezz tapasztalatot hegyi kristállyal, és akkor ugyanolyan időközönként a többit is tisztítsd!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 05-20 00:59 Privát üzenet
szenes43 nevű felhasználó válasza:

Tisztítás történhet vízzel ez a külső piszkot mossa le,de a belső szennyeződést ( több rezgések átvétele) általában finom sóban szokták tisztítani. A hegyikristály nem átlátszósága az adott kristály tulajdonsága és nem szennyeződés.
A feltöltődés történhet félárnyékos helyen a nap által,vagy teliholdnál a hold által. A kristály kezelő eszközöket ha egyazon személy használja csak a betegség rezgésszámától kell megtisztítani mielőtt a másik gyógyításnak nekiállsz.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 05-20 06:41 Privát üzenet
Hasonlót akartam írni, mint az utolsó válaszíró.
A legjobb napok azok, amikor valamiféle bolygó együttállás van, ami az adott kristály tulajdonságainak is megfelel.
Ezt bizonyos asztrológiai könyvekben tudod megtalálni.
A telihold, vagy újhold is ilyen időpont, de napfordulók is bírnak jelentős hatással.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 05-20 13:08 Privát üzenet
Tomee'd'ganjaman nevű felhasználó válasza:

Én csak cigit szoktam tölteni nem kristályokat

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont tegnapelőtt 18:49 Privát üzenet
szenes43 nevű felhasználó válasza:

Az is jó elfoglaltság a cigitöltés csak a kristályok tisztítása és töltése egy kicsit más.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont tegnap 09:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen időközönként érdemes újra jósoltatni?
Akkoriban nagyon szerelmesen még 2 exemre is tetettem szerelmi kötést, azóta is mindig megjelenik mind a kettő időközönként. Lehet a kötés miatt?
Mennyi időközönként lehet magunknak jósolni? úgy hogy ne üsse egymást amiket már néztem kérdéseket? És általában mennyi időre előre lehet jósolni?
Milyen időközönként szokott telihold lenni?
A csakrákat milyen időközönként lehet tisztítani/megnyitni?
9:11 időközönként megjelenik van amikor egy héten 3-4 szer is van olyan amikor 2-hétig nem mit jelenthet ez?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu