Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek nincs ikerlelke?

Figyelt kérdés
mint elviekben való diskurzust értem(filozofálás), nem feltétlen személyes tapasztalat, csak mostanság sok ilyesmiről olvasgattam, csak normális átfogó oldalt nem találtam róla, így próbálom magam körül járni ezen témát.

2017. jún. 1. 19:40
 1/10 Extraterrestrial válasza:
48%
Hmm... Ami az ''ikerlelkekeket" illeti, én más megnevezést alkalmaznék.. :D De a tárgyra térve nem hinném, hogy ne lenne. Az persze evidens, hogy egy ember sem mutatat teljes azonosságot a másikkal, így bizonyos téren felmerülhetnek ellentétek, konfliktusok. Az ember abból építkezik, amit isme...A mi kis galaxisunk pedig elég korlátozott.. Szóval biztos vagyok abban, hogy nem is egy, akár több személy tengődik szélesevilágon, akikkel azonos téziseket vallsz és hasonló megvilágításból kémleled világunkat/társadalmunkat....és kaphatóak is lennének az eszmecserére... :D Of course
2017. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért, van olyan, akinek van?
2017. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egyes feltevések szerint igen... de elméleti részében voltam kiváncsi, hogy ha úgynézzük(azok kedvvéért) hogy van akkor ebben az esetben van e olyan opció hogy valakinek nincs bármilyen spirituális oknál fogva( pl mondjuk ki lett valhogy ragadva, vagy törölve, és csonka lélek marad ebben a feltevésben, vagy egésszé válik?
2017. jún. 1. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

De még mennyire, hogy van olyan!

Mi több: csak olyan van!

2017. jún. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Más kérdés, hogy egy időben születnek-e le és ha igen, akkor találkoznak-e a fizikai síkon.
2017. jún. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van, de az nem biztos, hogy mindketten a Földön vannak.
2017. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen Sliders szerű párhuzamos világokra gondolsz? Ahol találkozhatnánk alteregóinkkal?
2017. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem slidersre gondolok, szimpla spiri/meta szintű észlelés, melyszerint mindenkinek megvan, a leegyszerűsítve, a másik fele, mint hogy azt most nem mennék bele, a lényeg azon volt hogy megeshet e az, hogy valaki az ikerlelke nélkül marad(merthogy elviekben mindig egymás irányába sodorja őket a sors/univerzum/bármi)

Viszon t már az is egy jó irány köszönöm, hogy mondta(#5) hogy nem biztos hogy egy időben születnek, ez érdekes, gondolom ezen körülményeket már az határozza meg mit éltek, miképp, hhmm, köszönöm az eddigi válaszokat...

2017. jún. 3. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem még lelkem sincs nem hogy ikerlelkem. Egyébként meg ha páratlan az emberiség létszáma akkor valakinek biztos nincs.
2017. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az univerzum folyamatosan tágul, így az senkit sem sodorhat közelebb egy másikhoz. Képtelenség.
2017. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!