Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit álmodtatok a mai napon?

Ti mit álmodtatok a mai napon?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktam emlékezni. Hangokat/beszédet/gondolatokat hallottam. Más volt a környezet, mint a megszokott.


https://www.youtube.com/watch?v=9chpOqEXiec

2017. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán emlékszem rá, a maira sajnos pont igen. Egy nagyon kedves ismerősömmel találkoztam, és elmesélte, hogy meghalt az anyukája ( valóban nagyon beteg szegény).
2017. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ritkán emlékszem az álmaimra úgy hogy sokáig bennem marad szinte egy jelenet teljes egészében. Amit ma éjjel álmodtam az az volt hogy összefutottam egy régi jó barátommal akivel lassan 1 éve romlott meg a viszonyunk azért mert egyik napról a másikra nem lehetett számítani rá annak ellenére hogy mindent megtettem érte amit kért és ő ezt viszonozta csak egyszer nem tette meg azt amire nagyon megkértem, és olyan hülye kifogással magyarázta ki a dolgot amin eléggé felhúztam magam és össze is vitatkoztunk emiatt, aztán persze utána még ő kért meg valamire, és ő sértődött meg amikor nemet mondtam. Meg persze nagyon beteg voltam 2 napig valami vírusos hülyeséget kaptam el és akkor vártam volna nagyon a segítségére de tojt rám. Aztán el is felejtettük egymást, és az álmom is ezzel kapcsolatos volt hogy a mostani időbe visszatért az életembe úgy hogy a munkahelyemre vették fel ahol munkatársak lettünk és ott emlékszem pontosan hogy nagyon nem tetszett a dolog hogy nekem kellett betanítani és ő meg próbált nyalni nekem, de nem engedtem a dolognak, mert haragudtam rá és a poén ebbe az egészbe az hogy az álmomban állandóan felbukkant akárhol voltam, akár a barátnőmnél, akár a kutyám sétáltattam mindig felbukkant és végül már annyira elegem volt hogy bevertem neki egyet és szó szerint szétloccsant a feje, akkor ijedtem meg és riadtam fel álmomból, és annyira ijesztő volt hogy egész napja ezen kattog az agyam.
2017. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi jót.

Egy ismeretlen nagy épűletben jàrtam,valakivel.Bementünk egy ablaktalan egyszerű kis szobàba,ami nagyon lehangoló,undoritó volt szàmomra.

Biztos közrejatszik az àlmom,hogy ma elég depis gondolataim voltak.

2017. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pumpát. De tegnap barackot.
2017. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy született egy kishúgom (5-en vagyunk de már mindenki nagy, a legkisebb húgom is 12 éves, ez a baba lett volna a 6-odik:D). Sajnos nagyon keveset láttam, kb mint egy unokatestvért, pedig nagyon szerettem. Újszülöttként láttam, utána pedig 5 hónaposan, ekkor játszódott az álmom is. Kirándulni mentünk, és szinte végig velem volt. Irtó édes kislány volt, Fanninak hívták, úgy örülnék, ha ez az álom valóra válna :)
2017. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy az előző lakásomban laktam, ami egy kertes ház volt egyébként, nem egy panel, mint most. KB. 5 éve laktam ott. Ott voltam a nappaliban, kinyitottam az ajtót, hogy kitegyek egy vizet, mert szomjas voltam és én hidegen iszom. (Biztos, hogy szomjas voltam). Jött a vihar, be akartam zárni az ajtót, de olyan vihar kerekedett, hogy nem bírtam vele és nem tudtam bezárni az ajtót. Kint volt egy fekete holló, vagy talán varjú, mert nagyobb volt és károgott, sokáig. Felszállt a falon lévő lámpára és onnan nézett szerteszét. Én pedig az ajtót toltam magam előtt, hogy majd bezárom és kulccsal bezárom.
2017. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lecsót főzünk, kárpitos széken lévő főzőlapon a hurkatöltés szünetében. Ebéd után a kollegám megfésült. Az a durva hogy olyan hajjal ébredtem.
2017. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt hogy szerelmes vagyok beléd.😍
2020. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nálam az a érdekes ,hogy mikor hirtelen felkelek akor emlékszem rá utána 10 perc mulva nem emlékszek semmire.

Ez miért van?

2020. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!