Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek is néha megtörténik,...

Veletek is néha megtörténik, amit álmodtatok?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta előfordult többször, hogy megtörtént, amit álmodtam. Nem tudom előidézni, vagy irányítani, mondjuk nem értek az ilyesmihez, nem is próbálkoztam vele soha. Hasonló mint a deja vu, de nem olyan érzés fog el, hogy ez már megtörtént, hanem emlékszem, hogy erről álmodtam és emlékszem, mi fog történni a következő másodpercekben(nem katasztrófákról, vagy nyerőszámokról álmodom). Ezek teljesen random és lényegtelen események. Ritkán, de előfordul, hogy amit az éjjel álmodtam, már másnap megtörténik. De jellemzőbb, hogy hetek/ hónapok múlva. Egy-két példa : Kb. 6 éves koromban egy álmomban beszélgettem egy nővel és tudtam, hogy az a nő apámhoz tartozik. Nagyon felkavart és sokáig emlékeztem az álomra, mert akkor még szüleim házasok voltak és látszólag jól megvoltak. Aztán pár év múlva válás lett, apám bemutatta az új párját, aki azóta a felesége. A nő volt az, nem egy hasonló, hanem ugyanaz, teljesen lefagytam. 16 éves koromban lezajlott a beszélgetés is az álmomból, pontosan ott és pontosan úgy, ahogy az álomban kb. 10 évvel korábban mikor a nőt még nem is ismertem és a szoba, ahol ültünk még nem is létezett. Volt olyan, hogy álmomban ültem egy kávézóban egyedül és kávéztam. Felébredve megmosolyogtam a dolgot, mert utálok egyedül ücsörögni és iszogatni valahol, nem is szoktam. Másnap állásinterjúra mentem. Nagyon buzgó voltam és volt még majdnem egy órám mikor odaértem, így leültem a legközelebbi kávézóba. Soha nem jártam a környéken azelőtt. Mégis ahogy ittam a kávét, felismertem, hogy ez az az álom. Ebben a bárban ültem, ennél az asztalnál és ezt a csészét fogtam a kezemben. Szóval ilyeneket álmodom. Azért írtam ki a kérdést, mert az oldal anonim. Nem igen reklámozom ezeket a dolgokat, hogy ne nézzenek hülyének. Volt, hogy ha témába vágott, előhozakodtam vele, de ellettem intézve, hogy biztos, csak a képzeletem tréfált meg, én meg nem erősködtem. Szóval érdekelne, hogy más is van e így ezzel? Milyenek a tapasztalatok? Ha igen, Ti miket álmodtok? Van, aki valamilyen szinten tudja irányítani? Hogyan? Köszi mindenkinek!
2015. nov. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú, azt hosszú lenne leírni, miket álmodok, De annyit mondhatok, hogy az álmoknak különféle fajtái léteznek.Van hogy előre megálmodsz valamit, ezt nem lehet irányítani, ez amolyan fix dolog (és neked ilyen volt), de van a tudatos álom, amit lehet irányítani, viszont ez nem nem a jövőre vonatkozik.

Olyanról még én hallottam, hogy irányított "jósló" álom, de nem is tudom, lehetséges lenne-e, hiszen az valamiféle paradoxon volna.Hacsak......De ez már spekuláció és komoly fizika lenne, abba meg most nem mélyednék bele.

De ha már fizikánál tartunk.Még a tudósok is sok mindenről vitatkoznak csak, ami az időt, vagy agyműködést illeti.Ezekről még sok mindent nem tudunk.

Itt most annyit lehetne egyenlőre tenni, megtanulni, hogy felismerd, mikor milyen jellegű az álmod, ám ez nem könnyű, hiszen nem tudhatod biztosan, mikor van épp "jövő álmod".Szerintem írjad az álmaid, az sokat segíthet de ha másra nem érdekességnek nagyon jó.És még valamire:Nemrég olvastam valahol, hogy az ilyen jósló álmok, tulajdonképpen nem léteznek, ez csak egy gondolkozási hiba.Csak mi érzékeljük úgy, mintha a jelenetet korábban megálmodtuk volna.Nos én írni szoktam az álmaim, és mivel nekem is volt hasonló meglepetésekben részem, olyankor mindig fellapoztam az álomnaplóm és legtöbb esetben (ha csak nem mulasztottam el felírni), bizony ott bizonyította a saját kézírásom, hogy álmomban ez már egyszer megtörtént.Erre nincs mit ráfogni.Nem tudom, hogyan, működik, de ez van...

2015. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyanról még én hallottam, hogy irányított "jósló" álom


*Nem hallottam..

2015. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt van az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__7352056-..


velem is történtek ilyen dolgok, sztem sok embernek van ilyen "képessége".

2015. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem megtörtént.

Azt álmodtam hogy felébredek, és felébredtem.

2015. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen többször is történt :D Irányítani nem lehet... Pl: Egyik álmomban kaptam egy új cipőt majd olyan 3 hónap múlva tényleg :D Meg egyszer korcsolyáztam álmomban (Pedig a városunkban nincs korcsolya pálya) Majd Decemberben építettek egyet... És mikor mentem korcsolyázni megtörtént amit álmodtam :D És kiderült az a vége az álmomnak mit elfelejtettem... Elestem... :/ :D De csak mondom ez csak 2 volt a sok közül :D
2015. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen!

Velem is gyakran előfordul,néha nem pont úgy mint az álmomban,de hasonlóan.

Volt olyan,hogy a kiskutyám elszökött,rá két napra azt álmodtam,hogy hazatalált és elvolt azva meg tiszta sár volt.És másnap az egyik ismerősöm írt,hogy menjek érte,mert megtalálta ázottan-sarasan.Meg ezer ilyesmit tudnék írni...

2015. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tiboo Martino válasza:

Sajnos nekem egy se történt meg. Én is épp tegnap tettem föl álommal kapcsolatos kérdést, hogy lehet-e valami jelentése

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2015. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a déja vű, vazz, mit kell belemagyarázni az ufókat
2015. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!